Sport16 kwietnia 201911:54

Sukces zawodników KS Ski Team podczas Mistrzostw Śląska w biegach narciarskich

Sukces zawodników KS Ski Team podczas Mistrzostw Śląska w biegach narciarskich - Serwis informacyjny z Wodzisławia Śląskiego - naszwodzislaw.com
0

13 kwietnia 2019 roku na skoczni w Wiśle-Malince odbyło się podsumowanie sezonu narciarskiego w biegach narciarskich. Na Galę została zaproszona dwójka narciarzy z KS Ski Team Wodzisław Śląski, którzy w ogólnej punktacji Śląsko - Beskidzkiej Ligi Narciarskiej w biegach narciarskich zajęli miejsca w pierwszej szóstce.

KS Ski Team Wodzisław Śląski reprezentowała Zosia Paszkiewicz, która zajęła II miejsce w Mistrzostwach Śląska w juniorkach oraz Oskar Kremski, który został sklasyfikowany na IV miejscu w kategorii juniorów F. Do klasyfikacji było branych 5 biegów z całego sezonu. Cieszy fakt, że poza tą dwójką w wszystkich zawodach brała udział liczna grupa młodych zawodników i zawodniczek z wodzisławskiego klubu, którzy również pokazali, że mogą biegać na wysokim poziomie sportowym reprezentując miasto Wodzisław Śląski. Trenerem zawodników jest Krzysztof Skorupa.

Wyniki ogólnej klasyfikacji Mistrzostw Śląska w biegach narciarskich zawodników KS SKI TEAM Wodzisław Śląski w 2019:

Sportowe podsumowanie weekendu

Sportowe podsumowanie weekendu - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Region:

Weekend nie poskąpił piłkarskich emocji. Sprawdź, jak poradziła sobie drużyna, której kibicujesz.

Kultura i Edukacja6 maja 202408:52

Procesja na otwarcie sezonu konnego w gminie Godów [FOTO]

Procesja na otwarcie sezonu konnego w gminie Godów [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Godów:

1 maja ulicami trzech sołectw gminy Godów przeszła procesja konna ku czci św. Józefa Robotnika, będącego patronem rzemieślników.

red., fot. FB/Gmina_Godów
Aktualności7 maja 202409:27

Cyklobusy kursują już na dwóch trasach

Cyklobusy kursują już na dwóch trasach - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl