Wodzisławska policja poszukuje zaginionego Bogusława Magota

Policjanci z Rydułtów poszukują Bogusława Magot 50-letni mieszkaniec Rydułtów w dniu 15 października o godz. 5.30 wyszedł z domu z zamiarem pójścia do pracy, gdzie jednak nie dotarł i do chwili obecnej nie nawiązał kontaktu z rodziną. Wszystkie osoby mogące pomóc w odnalezieniu mężczyzny proszone są o kontakt z Komisariatem Policji w Rydułtowach bądź Komendą Powiatową Policji w Wodzisławiu Śląskim.
RYSOPIS: 170 cm wzrostu, szczupłej budowy ciała, włosy krótkie siwe, oczy szare
WIEK: z wyglądu 55 lat
UBIÓR: spodnie dresowe koloru granatowego, koszulka z krótkim rękawem, kurtka skórzana koloru brązowego
Wszystkie osoby, które mogą pomóc w ustaleniu miejsca pobytu osoby zaginionej proszone są o kontakt z dyżurnym Komendy Powiatowej Policji w Wodzisławiu Śląskim pod numerem telefonu (32) 453 72 55, (32)453 72 66 bądź Komisariatem Policji w Rydułtowach pod nr tel. (32) 412 58 10. Można także skontaktować się z najbliższą jednostką policji tel. 997 lub wybrać numer alarmowy 112.


![Tu należy spodziewać się przerw w dostawie prądu [LISTA LOKALIZACJI] Tu należy spodziewać się przerw w dostawie prądu [LISTA LOKALIZACJI] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1725185375dsc-0115-2-1-.jpg)





![Radiowóz policji autostradowej na drogach naszego regionu. Wpadka kierowcy audi z SWD [WIDEO] Radiowóz policji autostradowej na drogach naszego regionu. Wpadka kierowcy audi z SWD [WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1775908256zrzut-ekranu-2026-04-11-o-13-42-17-.jpg)
![Z Tajlandii do Chałupek: Kultowe Fiaty i Polonez tłumnie powitane w ojczyźnie [FOTO i WIDEO] Z Tajlandii do Chałupek: Kultowe Fiaty i Polonez tłumnie powitane w ojczyźnie [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1775907380dsc-1966-.jpg)


Komentarze (0)
Dodaj komentarz