Uczą seniorów czytać elektroniczny rozkład jazdy

W klubie seniora w Jastrzębiu-Zdroju odbyło się spotkanie dla osób starszych z przedstawicielem MZK. Celem spotkania było zapoznanie seniorów z elektronicznym rozkładem jazdy.
Prócz wskazówek dotyczących czytania elektronicznego rozkładu jazdy na spotkaniu poruszona została tematyka ulg dla seniorów oraz najkorzystniejszych czasowo i kosztowo wariantów podróżowania. Było to pierwsze z serii spotkań, harmonogram kolejnych dostępny jest poniżej. 
 
27 listopada godz. 16.30 MOK Pszów 
9 grudnia, godz. 16.00 Gminne Centrum Informacji w Marklowicach 
10 grudnia, godz. 9.00 Klub Seniora w Jastrzębiu-Zdroju 
 
Chcesz zaprosić pracowników MKZ na spotkanie z grupą zorganizowaną? Koniecznie zadzwoń pod numer 504 374 339.







![Choć bardzo sie starali z Raciborza bez punktów wyjechali [FOTO] Choć bardzo sie starali z Raciborza bez punktów wyjechali [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1762111136gre01364-.jpg)







Komentarze (0)
Dodaj komentarz