Sport12 czerwca 201712:40

B klasa: Bieńkowice poddały mecz. Rezerwy Turzy Śląskiej coraz bliżej baraży

B klasa: Bieńkowice poddały mecz. Rezerwy Turzy Śląskiej coraz bliżej baraży - Serwis informacyjny z Wodzisławia Śląskiego - naszwodzislaw.com
0
Gorzyce:

W niedzielne popołudnie na boisku w Bieńkowicach miało zostać rozegrane spotkanie XXV kolejki I grupy B klasy. Mecz ten został jednak zakończony po jednej połowie z powodu zdekompletowania ekipy gospodarzy, którzy na mecz stawili się w liczbie siedmiu zawodników. W ciągu czterdziestu pięciu minut gracze rezerw Turzy zdołali strzelić sześć bramek, co przybliżyło tę ekipę jeszcze bardziej do walki w barażach o A klasę. Wynik mógł być jeszcze wyższy, lecz bardzo dobra postawa Grzegorza Adamczyka, nominalnego obrońcy, który w tym meczu stanął w bramce Bieńkowic, uchroniła zespół z gminy Krzyżanowice przed jeszcze wyższą porażką.

LKS Bieńkowice - LKS Unia Turza Śląska II 0:6 (0:6) - spotkanie zakończone po pierwszej połowie z powodu zdekompletowania zespołu gospodarzy

Składy

LKS Bieńkowice: Grzegorz Adamczyk (kpt.) - Marcin Jaromin, Przemysław Konsek, Robert Marciniak, Grzegorz Janas, Adrian Konsek, Michał Konsek
Trener: Wiesław Deresz
Kierownik drużyny: Arnold Pawlik

LKS Unia Turza Śląska II: Dawid Fugiel - Jan Chlebik, Krystian Dudała, Sławomir Szkonter (kpt.), Łukasz Czajka, Dawid Skrzyszowski, Przemysław Pawliczek, Wojciech Konopek, Marcin Zarychta, Mirosław Pawlusiński, Patryk Dudziński
Rezerwa: Michał Syluk, Wojciech Hetmaniok, Jan Brocki, Tomasz Pogoda
Trener: Wojciech Hetmaniok
Kierownik drużyny: Zbigniew Adamczyk

Spotkanie sędziowali: Grzegorz Wojda (sędzia główny); Antoni Krybus, Krzysztof Kurzydym (asystenci)

Autor: Grzegorz Piszczan, gpiszczan@naszraciborz.pl