Reklama

Najnowsze wiadomości

Kultura i Edukacja19 czerwca 201210:03

Festyn Rodzinny w PP 1 w Pszowie

Festyn Rodzinny w PP 1 w Pszowie - Serwis informacyjny z Wodzisławia Śląskiego - naszwodzislaw.com
0
Reklama
Pszów:

02.06.2012r. w Publicznym Przedszkolu nr 1 im. Misia Uszatka odbył się festyn rodzinny. Tradycję organizowania festynów w naszym przedszkolu kontynuujemy od 1998 roku.    

Przygotowania zapięte były na ostatni guzik. Pełni obaw czekaliśmy na sobotnie popołudnie, co związane były z pogodą, która nie zapowiadała się rewelacyjnie. Na szczęście nasze obawy pogodowe się nie sprawdziły. Niebiosa okazały się łaskawe, a frekwencja dopisała wyjątkowo.

Rodzice i goście mogli obejrzeć występy dzieci ze wszystkich grup przedszkolnych, zawody sportowe jak też konkursy z udziałem dzieci. Jedną z wielu atrakcji festynu był Bieg Misia Uszatka ulicami osiedla. Wszyscy uczestnicy biegu otrzymali medale. Powodzeniem cieszył się przejazd bryczką. Uczestnicy mogli wziąć udział w zabawie „Kup kota w worku” oraz licznych licytacjach. Nie zabrakło oprawy muzycznej i smacznego jedzenia, serwowanego przez bufet.

Organizacja całej imprezy wymaga ogromnego zaangażowania ze strony dzieci, personelu przedszkolnego oraz rodziców. Jednak dobra atmosfera festynu, zadowoleni uczestnicy i pozyskane „pieniążki” na rzecz przedszkola, warte są włożonego wysiłku i chwilowego zamieszania.

Serdecznie dziękujemy wszystkim rodzicom oraz sponsorom, którzy pomogli w organizacji festynu: Hurtownia "Kabut” wł. Katarzyna Kampik, Przetwórstwo ryb „Tinca” wł. Rafał Achinger, Piekarnia Gajdzik, sklep "Żabka" p.Nalepa, Kwiaciarnia "Ismena" p.Bugdoł, Pasmanteria p.Kubatko, , Zakład fryzjerski "Kuki" p. Kowol, S. Diak wł. Danuta Glenc, "Metal- Komp" p.Kempa, Salon fryzjerski „Frenezja” wł. Irena Kubek, "Spar" w Pszowie, Cukiernia Janosz wł. Aniela Janosz, Zakład fotograficzny p.Łękawscy, Zakład fotograficzny Gawęda wł. Ewa Gawęda, Sklep „Pampa” wł. Marian Pietraszek

Czesława Tosta

Miasto Pszów

Bądź na bieżąco z nowymi wiadomościami. Obserwuj portal naszwodzislaw.com w Google News.

Reklama
Reklama
Tagi:

Komentarze (0)

Dodaj komentarz

Autor: Gość (Aby podpisać komentarz swoim nickiem musisz się zalogować)
Portal naszraciborz.pl przeciwstawia się niestosownym, nasyconym nienawiścią komentarzom,
niezależnie od wyrażanych poglądów. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem – wyślij nam zgłoszenie.
Pozostało (1000) znaków do wykorzystania
Aby potwierdzić, że jesteś człowiekiem kliknij: kieliszek
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Kultura i Edukacja18 lutego 202611:28

Nowy kierunek w ZSP w Rydułtowach. Od 2026 roku rusza technik weterynarii

Nowy kierunek w ZSP w Rydułtowach. Od 2026 roku rusza technik weterynarii - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
opr. red., źródło: Starostwo Powiatowe w Wodzisławiu Śląskim, fot. poglądowe/AI
Telegraf17 lutego 202615:28

33 pracowników, wśród nich 26 nielegalnych

33 pracowników, wśród nich 26 nielegalnych - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
informacja prasowa
Reklama
Telegraf17 lutego 202615:20

Marynarze mogą sami za siebie opłacać składki

Marynarze mogą sami za siebie opłacać składki - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
informacja prasowa
Reklama
Reklama
© 2026 Studio Margomedia Sp. z o.o.