Kultura i Edukacja24 stycznia 201115:12
„Królowa Śniegu” na deskach MOK-u

0
Reklama
Pszów:
13 stycznia wychowankowie przedszkola nr 1 w Pszowie wystąpili na scenie Miejskiego Ośrodka Kultury. Swoim babciom i dziadkom zededykowali przedstawienie "Królowa Śniegu". Dzień później spektakl obejrzeli uczniowie pszowskich szkół i pozostałych przedszkoli.
Przedstawienie „Królowa Śniegu”, oparte na motywach baśni H .Ch. Andersena, dedykowane było babciom i dziadkom z okazji ich święta. Premiera spektaklu odbyła się 13 stycznia. Dzień później przedstawienie mogli obejrzeć uczniowie wszystkich pszowskich szkół i przedszkoli. Na widowni zasiadł również burmistrz Marek Hawel.
opr. WiN



















![Od słowiańskich tradycji po ogniste widowisko. Tak świętowano Noc Świętojańską w Wodzisławiu [FOTO i WIDEO] Od słowiańskich tradycji po ogniste widowisko. Tak świętowano Noc Świętojańską w Wodzisławiu [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_17825617931782561482730748732-1423560856474677-1958672322685179850-n-.jpg)













Komentarze (0)
Dodaj komentarz