Premiera lip duba już w piątek

W najbliższy piatek o godzinie 16.00 w Wodzisławskim Centrum Kultury odbędzie się premiera teledysku, który będzie promował Wodzisław Śląski. W projekcie wzięło udział ponad 350 osób, między innymi prezydent Mieczysław Kieca.
4 września w Wodzisławiu Śląskim powstał prawdopodobnie pierwszy na świecie lip dub promujący miasto. Premiera odbędzie się w najbliższy piątek o godzinie 16.00 w Wodzisławskim Centrum Kultury.
W lib dubie wzieło wzięło udział ponad 350 aktorów i statystów. Wodzisławski rynek opanowali tancerze, żołnierze, rycerze, sportowcy, harcerze, muzycy oraz cała rzesza osób zainteresowanych projektem.
Wodzisławski LipDub powstał do utworu Pawła Kukiza i zespołu Piersi „Całuj mnie”. Podczas prac nad teledyskiem nakręcono 8 filmów. Organizatorzy wybiorą jeden najlepszy, który zostanie zaprezentowany szerokiej publiczności.
opr. pro



















![Od słowiańskich tradycji po ogniste widowisko. Tak świętowano Noc Świętojańską w Wodzisławiu [FOTO i WIDEO] Od słowiańskich tradycji po ogniste widowisko. Tak świętowano Noc Świętojańską w Wodzisławiu [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_17825617931782561482730748732-1423560856474677-1958672322685179850-n-.jpg)









Komentarze (0)
Dodaj komentarz