Sport29 listopada 201708:28
Wodzisławski zawodnik Grzegorz Marciniec wygrywa prestiżowy Turniej Tenisa Stołowego Top-16

0
Reklama
Wodzisław Śląski:
25 listopada w Łaziskach Górnych, wodzisławianin Grzegorz Marciniec reprezentujący klub KRS TKKF „Relaks” zwyciężył w XII Turnieju Top-16 Amatorów i Weteranów.
Drugie miejsce zajął Sebastian Krupa, a na trzecim miejscu został sklasyfikowany Jacek Balawajder również reprezentujący wodzisławski klub TKKF „Relaks”. Trzeci reprezentant „Relaksu” Bogusław Balawajder zajął wysokie 12 miejsce w turnieju.






![Nieustąpienie pierwszeństwa przyczyną zdarzenia w Gorzycach [KOMUNIKAT POLICJI] Nieustąpienie pierwszeństwa przyczyną zdarzenia w Gorzycach [KOMUNIKAT POLICJI] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_178211830163-942106-.jpg)




























Komentarze (0)
Dodaj komentarz