Reklama

Najnowsze wiadomości

Sport20 września 202309:03

Turniej tenisa o puchar wójta Gminy Godów rozstrzygnięty

Turniej tenisa o puchar wójta Gminy Godów rozstrzygnięty - Serwis informacyjny z Wodzisławia Śląskiego - naszwodzislaw.com
0
Reklama
Godów:

Waldemar Butanowicz odniósł zwycięstwo w XX edycji Turnieju o Puchar Wójta Gminy Godów w tenisie ziemnym, który został rozegrany 16 i 17 września na kortach La Mirage w Skrzyszowie. W zmaganiach, które były zarazem Mistrzostwami LGD Morawskie Wrota, udział wzięło 16 zawodników z Gminy Godów, Wodzisławia, Jastrzębia-Zdroju, Raciborza i Szczejkowic.

Turniej rozgrywano systemem mieszanym. Najpierw zawodnicy rywalizowali w 4 grupach a następnie od ćwierćfinałów - do których awansowało po 2 najlepszych zawodników z każdej grupy - rozgrywki prowadzone były systemem pucharowym.

Ostatecznie po dwóch dniach zmagań zwyciężył Waldemar Butanowicz z Jastrzębia-Zdroju, zdobywając Puchar Wójta i zarazem został on mistrzem LGD Morawskie Wrota. W finale turniej pokonał on Leszka Tkocza, który został wicemistrzem LGD Morawskie Wrota. 3. miejsce zajął Jan Nowik, który w małym finale pokonał Michała Nowika.

Szczegółowe wyniki TUTAJ.

Wiceprzewodniczący Rady Gminy Zygmunt Skupień wręczył wyróżnionym zawodnikom puchary i upominki oraz zaprosił do uczestnictwa w przyszłym roku.

- Turniej został przeprowadzony sprawnie, przy pięknej pogodzie a rywalizacja przebiegała w sportowej atmosferze. Zawodnicy zaprezentowali wysoki poziom gry i zaciętą rywalizację o czym świadczą wyniki - powiedział Edward Kruczek organizator turnieju. Współorganizatorem zmagań była Gmina Godów.

Autor: UG Godów, redakcja@naszwodzislaw.com

Bądź na bieżąco z nowymi wiadomościami. Obserwuj portal naszwodzislaw.com w Google News.

Reklama
Reklama

Komentarze (0)

Dodaj komentarz

Autor: Gość (Aby podpisać komentarz swoim nickiem musisz się zalogować)
Portal naszraciborz.pl przeciwstawia się niestosownym, nasyconym nienawiścią komentarzom,
niezależnie od wyrażanych poglądów. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem – wyślij nam zgłoszenie.
Pozostało (1000) znaków do wykorzystania
Aby potwierdzić, że jesteś człowiekiem kliknij: czajnik
Pliki do pobrania
pdf
turniej_tenisa_skrzyszow-.pdf
(plik PDF, 246,83 KB)
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
© 2024 Studio Margomedia Sp. z o.o.