Profilaktyczny Dzień Kobiet z DenticaCenter

Miesiąc marzec jest jest miesiącem poświęconym profilaktyce zdrowia jamy ustnej pod nazwą „Cała Polska mówi Aaaaa…….”. Z tego powodu DenticaCenter oraz Akademia Fitness z Raciborza zaprasza wszystkie panie 8 marca na dni otwarte do Akademii Fitness poświęcone profilaktyce jamy ustnej.
Będzie można przetestować szczoteczki elektryczne Oral-B, zapoznać się z innymi produktami tej firmy, porozmawiać z ekspertami, którzy pomogą państwu w doborze odpowiednich produktów do higieny jamy ustnej oraz zaprezentują jak ich używać. Będzie można także zdobyć informacje o nowoczesnych aparatach Invisiline jedna z najnowocześniejszych metod leczenia ortodontycznego oraz implantacji i i nowej metodzie wykonywania koron w systemie Cad-Cam. Dla każdego w tym dniu jest przewidziany mały upominek, będą konkursy z nagrodami i świetna atmosfera.
Serdecznie zapraszamy
DenticaCenter










![Pracownia zielonych pomysłów u Kornela. Nowość w wodzisławskiej Piętnastce [FOTO] Pracownia zielonych pomysłów u Kornela. Nowość w wodzisławskiej Piętnastce [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1763932518587274672-1242339624596802-5378029585993204021-n-.jpg)



Komentarze (0)
Aby dodać komentarz musisz być zalogowany