Telegraf8 września 201511:33
W Pszowie pożegnają lato

0
Reklama
Pszów: Miejski Ośrodek Kultury w Pszowie zaprasza na wspólne pożegnanie lata, które odbędzie się 12 września w Parku Jordanowskim. Start godzina 18:30.
UdostępnijKomentuj (0)W sobotę, 13 września, Wodzisław Śląski tętnił życiem dzięki DzieJesie(ń) Festiwal. Wydarzenie zgromadziło mieszkańców miasta i okolic w przestrzeni plenerowej, oferując bogaty program warsztatów, spotkań, pokazów i atrakcji zarówno dla dzieci, jak i dorosłych.
W sobotę, 13 września OSP Gołkowice świętowała 120-lecie istnienia. Okazały jubileusz stał się okazją do poświęcenie i przekazania jednostce nowego sztandaru, który zastąpi poprzedni, ufundowany w 1957 r. Podobnie jak historyczny sztandar, tak również ten nowy został ufundowany przez społeczność Gołkowic i Skrbeńska.
Komentarze (0)
Dodaj komentarz