Wodzisławski Balaton posprzątany

Z inicjatywy Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji "Centrum" oraz wędkarzy 24 kwietnia br. odbyła się akcja sprzątania Ośrodka Rekreacyjnego "Balaton".
Akcja sprzątania wodzisławskiego Balatonu odbyła się w ramach światowego Dnia Ziemi. Celem tego święta jest promowanie proekologicznych postaw w społeczeństwie oraz budowanie wspólnej odpowiedzialności za naszą planetę. W sprzątanie włączyli się wodzisławianie oraz radny Rady Miejskiej Mariusz Blazy, który w stroju nurka przeszukał dno zbiornika.
- Śmieci było sporo więc sprzątania także. Przypominamy, że w naszym wspólnym interesie jest dbanie o tereny zielone Wodzisławia Śląskiego. Następnym razem, jak będziemy chcieli zaśmiecić las, pomyślmy o skutkach dla planety - mówią organizatorzy wydarzenia.
Komentarze (0)
Dodaj komentarz