Reklama

Najnowsze wiadomości

Aktualności14 czerwca 201213:18

Gimnazjaliści sprawdzą się w ratownictwie drogowym

Gimnazjaliści sprawdzą się w ratownictwie drogowym - Serwis informacyjny z Wodzisławia Śląskiego - naszwodzislaw.com
0
Reklama
Mszana:

W najbliższy poniedziałek, 18 maja, w Zespole Szkół w Mszanie, odbędzie się Turniej Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego i Ratownictwa Drogowego dla uczniów gimnazjów z terenu powiatu wodzisławskiego, organizowany wspólnie z Automobilklubem Śląskim w Katowicach i Komendą Powiatową Policji w Wodzisławiu Śląskim.

W zawodach wystartują dwuosobowe drużyny z poszczególnych szkół. Widowiskowa impreza rozpoczyna się o godzinie 9.00. Najpierw uczestnicy rozwiążą test wiedzy (około 40 minut), następnie każda z ekip przejdzie 3 próby sprawnościowe. Na koniec każdy z uczestników indywidualnie będzie musiał zaprezentować na fantomie swoje umiejętności niesienia pierwszej pomocy przedmedycznej.

Biuro organizacyjne turnieju mieści się w Zespole Szkół w Mszanie, 44-325 Mszana, ul. Sportowa 3, tel.: 32/472 02 01, gim-mszana@wp.pl, www.zs-mszana.com.

Dla zwycięzców finału przewidziane są puchary i nagrody rzeczowe.

Gmina Mszana

Bądź na bieżąco z nowymi wiadomościami. Obserwuj portal naszwodzislaw.com w Google News.

Reklama
Reklama
Tagi:

Komentarze (0)

Dodaj komentarz

Autor: Gość (Aby podpisać komentarz swoim nickiem musisz się zalogować)
Portal naszraciborz.pl przeciwstawia się niestosownym, nasyconym nienawiścią komentarzom,
niezależnie od wyrażanych poglądów. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem – wyślij nam zgłoszenie.
Pozostało (1000) znaków do wykorzystania
Aby potwierdzić, że jesteś człowiekiem kliknij: jabłko
Reklama
Reklama

Najczęściej czytane artykuły

Aktualności22 maja 202613:36

Wypadek na granicy Rybnika i Rydułtów. Zderzenie samochodu z autobusem

Wypadek na granicy Rybnika i Rydułtów. Zderzenie samochodu z autobusem - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
red., fot. KPP Wodzisław Śląski, FB/Wodzisław Śląski i okolice-Informacje drogowe 24H
Reklama
Aktualności22 maja 202611:59

Kto pokieruje OPP nr 1? Miasto ogłosiło konkurs

Kto pokieruje OPP nr 1? Miasto ogłosiło konkurs - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
opr. red., źródło: UM Wodzisław Śląski, fot. Natalia Maciejek
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Aktualności24 maja 202614:41

Dołącz do plenerowego spektaklu. Trwa nabór do widowiska ZPiT Vladislavia

Dołącz do plenerowego spektaklu. Trwa nabór do widowiska ZPiT Vladislavia - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
opr. red., źródło: UM Wodzisław Śląski, fot. Natalia Maciejek
Reklama
Reklama
© 2026 Studio Margomedia Sp. z o.o.