Idą Święta, nie o SMS-ie, lecz o kartce pamiętaj

Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 3 po raz drugi wziął udział w ogólnopolskiej kampanii społecznej “Idą Święta, nie o SMS-ie, lecz o kartce pamiętaj”, której celem jest zwrócenie uwagi na ważność relacji międzyludzkich w świecie zdominowanym przez nowe technologie.
Organizatorem kampanii społecznej jest Fundacja Dbam o Mój Zasięg. Hasło akcji edukacyjnej „Idą Święta, nie o SMS-ie, lecz o kartce pamiętaj” było tematem przewodnim zajęć bibliotecznych prowadzonych w grudniu w Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 3. Podczas zajęć w bibliotece szkolnej uczniowie przygotowali życzenia świąteczne dla emerytowanych pracowników placówki, a także osób starszych i samotnych z Radlina II.
Uczniowie z wielkim zaangażowaniem przystąpili do wypisywania kartek z życzeniami, dbając przy tym o estetykę wykonania i poprawność językową.








![Ekologia łączy pokolenia. W Rydułtowach powstała wyjątkowa seria edukacyjnych filmów [WIDEO] Ekologia łączy pokolenia. W Rydułtowach powstała wyjątkowa seria edukacyjnych filmów [WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1784539972rydultowy-.jpg)
















![Nie tylko piękne, ale i niezwykle utalentowane. Konie oczarowały widzów w Krostoszowicach [FOTO] Nie tylko piękne, ale i niezwykle utalentowane. Konie oczarowały widzów w Krostoszowicach [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1784633504749789424-1730746784788740-8929866282467095951-n-.jpeg)








Komentarze (0)
Dodaj komentarz