Reklama

Najnowsze wiadomości

Aktualności17 maja 202311:17

Policja zaprasza na Piknik Bezpieczeństwa w Radlinie

Policja zaprasza na Piknik Bezpieczeństwa w Radlinie - Serwis informacyjny z Wodzisławia Śląskiego - naszwodzislaw.com
0
Reklama
Radlin:

19 maja br. w Radlinie, na Placu Radlińskich Olimpijczyków odbędzie się impreza profilaktyczna pn. Piknik Bezpieczeństwa. Organizatorem wydarzenia jest Komenda Powiatowa Policji w Wodzisławiu Śląskim, a odbiorcami - szkolna młodzież. Impreza mogła powstać dzięki dobrej współpracy wodzisławskiej policji z innymi podmiotami. Startujemy o 10!

W dniu 19 maja 2023 roku, od godziny 10-13, na terenie Miasteczka Ruchu Drogowego oraz Placu Radlińskich Olimpijczyków w Radlinie odbędzie się impreza profilaktyczna pod nazwą "Piknik Bezpieczeństwa". Organizatorem wydarzenia jest Komenda Powiatowa Policji w Wodzisławiu Śląskim. Impreza mogła powstać dzięki dobrej współpracy wodzisławskiej Policji z innymi podmiotami, a przede wszystkim Urzędem Miasta w Radlinie.

Współorganizatorami Pikniku są wspomniany wcześniej Urząd Miasta w Radlinie, Starostwo Powiatowe w Wodzisławiu Śląskim, Powiatowa Komenda Państwowej Straży Pożarnej w Wodzisławiu Śląskim oraz Rydułtowach, Ochotnicza Straż Pożarna w Godowie, Ochotnicza Straż Pożarna Biertutowy, Parafia Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny w Radlinie, Inspekcja Transportuu Drogowego w Katowicach, Centrum Powiadamiania Ratunkowego Śląskiego Urzędu Wojewódzkiego w Katowicach, Miejski Ośrodek Kultury w Radlinie, Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Radlinie i Komenda Wojewódzka Policji w Katowicach. Od godziny 9 rozpocznie się kolorowy przemarsz radlińskich przedszkolaków, otwarcie imprezy rozpocznie się o godzinie 10.

Celem imprezy jest edukacja młodzieży - młodych uczestników ruchu drogowego. Przez zabawę chcemy wypracować odpowiednie praktyki i postawy młodych ludzi, aby potrafili właściwie zadbać o swoje bezpieczeństwo, a także, w razie takiej konieczności, udzielić pomocy innym. Wydarzenie po raz pierwszy zostało zorganizowane w ubiegłym roku. Spotkało się z dużym zainteresowaniem, dlatego zostało wpisane na stałe w kalendarz radlińskich wydarzeń.

Serdecznie zapraszamy do udziału!

aaa.[6]

Autor: KPP Wodzisław Śląski, redakcja@naszwodzislaw.com

Bądź na bieżąco z nowymi wiadomościami. Obserwuj portal naszwodzislaw.com w Google News.

Reklama
Reklama

Komentarze (0)

Dodaj komentarz

Autor: Gość (Aby podpisać komentarz swoim nickiem musisz się zalogować)
Portal naszraciborz.pl przeciwstawia się niestosownym, nasyconym nienawiścią komentarzom,
niezależnie od wyrażanych poglądów. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem – wyślij nam zgłoszenie.
Pozostało (1000) znaków do wykorzystania
Aby potwierdzić, że jesteś człowiekiem kliknij: jabłko
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Aktualności8 września 202513:23

Godów: Małżeńscy jubilaci przykładem dla młodych pokoleń [FOTO]

Godów: Małżeńscy jubilaci przykładem dla młodych pokoleń [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Godów:

Włodarze Gminy Godów spotkali się z jubilatami obchodzącymi w tym i w ubiegłym roku okrągłe jubileusze małżeństwa. Uroczystość odbyła się 3 września w Skrzyszowie.

UG Godów
Reklama
Biznes9 września 202521:43

Nie żyje 15-letni piłkarz Odry Centrum

Nie żyje 15-letni piłkarz Odry Centrum - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
red., fot. FB/Odra Centrum
Reklama
Reklama
Reklama
Aktualności9 września 202521:58

MZK ogranicza ulgi dla pasażerów. Od 1 października zapłacą więcej mieszkańcy Wodzisławia, Rybnika i Żor

MZK ogranicza ulgi dla pasażerów. Od 1 października zapłacą więcej mieszkańcy Wodzisławia, Rybnika i Żor - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Region:

Od 1 października br. pasażerowie z gmin, które nie finansują komunikacji miejskiej w ramach Międzygminnego Związku Komunikacyjnego (MZK), stracą możliwość korzystania z ulgowych przejazdów. Decyzja dotyczy m.in. mieszkańców Wodzisławia Śląskiego, Rybnika i Żor.

opr. red., źródło: Komunikat prasowy MZK Jastrzębie-Zdrój
Reklama
Reklama
Aktualności8 września 202518:54

Razem bawili się do rytmów bluesa [FOTO]

Razem bawili się do rytmów bluesa [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Starostwo Powiatowe w Wodzisławiu Śląskim
Aktualności8 września 202510:14

Trwają prace przy przebudowie drogi na osiedlu 1 Maja

Trwają prace przy przebudowie drogi na osiedlu 1 Maja - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
red., fot. Zarząd Dróg Miejskich w Wodzisławiu Śląskim
Reklama
Aktualności8 września 202518:38

Spacer historyczny po Wilchwach w ramach Biegu Transgranicznej Przyjaźni

Spacer historyczny po Wilchwach w ramach Biegu Transgranicznej Przyjaźni - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
red., fot. UM Wodzisław Śląski/Latajacy Obiektyw
Aktualności9 września 202515:12

Akcja służb w Radlinie. Paliło się mieszkanie

Akcja służb w Radlinie. Paliło się mieszkanie  - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
red., źródło i fot: KPP Wodzisław Śląski
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Aktualności9 września 202515:51

Dzień otwarty wodzisławskiej porodówki [ZAPROSZENIE]

Dzień otwarty wodzisławskiej porodówki [ZAPROSZENIE] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Starostwo Powiatowe w Wodzisławiu Śląskim
Aktualności9 września 202511:17

Wybory do rad dzielnic Trzy Wzgórza i Nowe Miasto już w tym tygodniu

Wybory do rad dzielnic Trzy Wzgórza i Nowe Miasto już w tym tygodniu - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
red., fot. UM Wodzisław Śląski/Latajacy Obiektyw
Reklama
Biznes9 września 202515:57

Jak łączyć biznes z działaniami społecznymi? Poniedziałek z Doradcą w Wodzisławiu Śląskim

Jak łączyć biznes z działaniami społecznymi? Poniedziałek z Doradcą w Wodzisławiu Śląskim - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
red., fot. FB/Cech Rzemieślników i Innych Przedsiębiorców w Wodzisławiu Śląskim
Sport9 września 202515:44

Festiwal Sportowy Uczniów na Balatonie już w niedzielę

Festiwal Sportowy Uczniów na Balatonie już w niedzielę - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
red., fot. ZSP nr 2 w Wodzisławiu Śląskim
Reklama
Reklama
Reklama
© 2025 Studio Margomedia Sp. z o.o.