Reklama

Najnowsze wiadomości

Aktualności18 września 202308:33

Najlepsi z najlepszych. Najzdolniejsi uczniowie i sportowcy Gminy Godów [FOTO]

Najlepsi z najlepszych. Najzdolniejsi uczniowie i sportowcy Gminy Godów [FOTO] - Serwis informacyjny z Wodzisławia Śląskiego - naszwodzislaw.com
0
Reklama
Godów:

4 września w Ośrodku Kultury w Godowie odbyła się gala młodych stypendystów i laureatów nagród przyznanych za osiągnięcia naukowe i sportowe.

- Bardzo się cieszę, że jest Was tak wielu, bo to znaczy, że mamy w gminie Godów bardzo dużo uzdolnionych dzieci i młodzieży i to w różnych dziedzinach, zarówno naukowych, jak i sportowych. Gratuluję Wam waszych osiągnięć, tym bardziej, że wiem jak dużo kosztowało was one pracy i jak wielkie za nimi stoją wyrzeczenia. Życzę Wam dalszych sukcesów i tego byście się nie poddawali i walczyli o swoje, o coraz większe sukcesy dla siebie - powiedział Wójt Gminy Godów Mariusz Adamczyk.

Na galę przybyli uczniowie i młodzi sportowcy. Gratulowali im również obecni na uroczystości senator Ewa Gawęda oraz poseł Krzysztof Gadowski, a także Przewodniczący Komisji Edukacji, Kultury i Zdrowia Bogusław Dziędziel. Kierownik Referatu Oświaty, Kultury i Polityki Społecznej Katarzyna Kubica wyjaśniła, że Gmina Godów posiada Lokalny program wspierania edukacji uzdolnionych uczniów, który skierowany jest do uczniów osiągających indywidualne sukcesy naukowe, sportowe i artystyczne. - Jego celem jest promowanie uzdolnionych uczniów wśród społeczności szkolnej i lokalnej, zachęcanie ich do reprezentowania Gminy Godów na różnych szczeblach rywalizacji oraz doprowadzanie do wzrostu aspiracji edukacyjnych, sportowych lub artystycznych i aktywności uczniów oraz stwarzanie pozytywnych wzorców dla społeczności uczniowskiej - powiedziała Katarzyna Kubica. W ramach Programu przyznawane są Stypendia Wójta Gminy Godów. Trafiają one do uczniów klas IV-VIII szkół podstawowych pobierających naukę w gminie Godów, którzy mogą pochwalić się wysokimi osiągnięciami.

Ponadto gmina przyznaje co roku stypendia i nagrody sportowe za osiągnięte wyniki sportowe w międzynarodowym lub krajowym współzawodnictwie sportowym. - Stypendia sportowe oraz nagrody mają na celu wspieranie rozwoju osób fizycznych ogólnie uzdolnionych sportowo oraz osiągających wysokie wyniki sportowe w dyscyplinach mających ogólne znaczenie dla rozwoju sportu na terenie gminy Godów - powiedziała Katarzyna Kubica.

Uczniowie, którzy otrzymali stypendium Wójta Gminy Godów

Paweł Wala, SP Gołkowice, klasa VIIIc - Finalista Konkursu Przedmiotowego z Geografii dla uczniów szkół podstawowych woj. śląskiego w roku szkolnym 2022/2023,

Paweł Oślizło, SP Gołkowice, klasa VIIIa - finalista Konkursu Przedmiotowego z Matematyki dla uczniów szkół podstawowych woj. śląskiego w roku szkolnym 2022/2023,

Natalia Długi, SP Gołkowice, klasa VIIIa - I miejsce w kategorii soliści VII-VIII w V Pszowskim Przeglądzie Pieśni i Piosenki Patriotycznej, II miejsce w XIII Powiatowym Konkursie Kolęd i Pastorałek, I miejsce w IV Powiatowym Festiwalu Piosenki Angielskiej Just SING,

Alicja Spień, SP Gołkowice, klasa VIIIa - I miejsce w I Powiatowym Konkursie Chemicznym dla Uczniów Szkoł Podstawowych "Szczypta soli",

Lena Gruszka, SP Gołkowice, klasa VIIIb - Finalistka Konkursu Przedmiotowego z Chemii dla uczniów szkół podstawowych woj. Śląskiego w roku szkolnym 2022/2023, I miejsce w I Powiatowym Konkursie Chemicznym dla Uczniów Szkoł Podstawowych "Szczypta soli",

Julia Worach, SP Gołkowice, klasa VIIIb - I miejsce w I Powiatowym Konkursie Czytelniczo-Fotograficznym „Ubierz się w książkę”,

Laura Tatarczyk, SP Gołkowice, klasa VIIIb - I miejsce w XXIII Powiatowym Konkursie Recytatorskim pod hasłem "Już taki jestem",

Agata Bienia, SP Krostoszowice, klasa VIII - Laureat Konkursu Przedmiotowego z Języka Polskiego dla uczniów szkół podstawowych woj. śląskiego w roku szkolnym 2022/2023,
Nina Skrobak, SP Gołkowice, klasa Va - I miejsce w XIII Powiatowym Konkurskie Kolęd i Pastorałek,

Berenika Borkowska, SP Łaziska, klasa VI - II miejsce w Powiatowym Konkursie Literackim "Wyobraźnia ważniejsza od wiedzy", I miejsce w Powiatowym Konkursie Fryderyk Chopin - życie i twórczość,

Bartosz Kasperuk, SP Krostoszowice, klasa VII - III miejsce w Powiatowym Konkursie Matematycznym z elementami Orientacji Sportowej "VII Szybki mózg" 2023,

Adam Żymełka, SP Gołkowice, klasa V - III miejsce w XIII Powiatowym Konkursie Kolęd i Pastorałek, III miejsce w Powiatowych Eliminacjach Turnieju Bezpieczeństwie w Ruchu Drogowego,
Szymon Hermanek, SP Skrzyszów, klasa Vb - I miejsce w Powiatowym Konkursie Matematycznym dla uczniów klas V,

Emilia Burda, SP Skrzyszów, klasa VIIIb - I miejsce w Powiatowym Konkursie Ortograficznym "Bezbłędny Uczeń", I miejsce w V Powiatowym Konkursie Artystycznym "Mój lekturowy przebój" w kategorii artystycznej,

Milena Wodecka, SP Krostoszowice, klasa VIII - I miejsce w kategorii: poezja, klasy VII - VIII w Powiatowym Przeglądzie Twórczości Literackiej Dzieci i Młodzieży "Złoty Wawrzyn" 2023,
Jakub Kotela, SP Krostoszowice, klasa VI - III miejsce w Powiatowym Konkursie Matematycznym z elementami Orientacji Sportowej "VII Szybki mózg" 2023,

Amelia Cholajda, SP Gołkowice, klasa VIII - II miejsce w XII Carbo Asecura Bieg Pszczyński o Puchar Burmistrza Biegi Dzieci i Młodzieży, kategoria: rocznik 2007-2009 - dziewczyny, III miejsce w Biegu Memoriałowym Pamięci Leszka Kowalczyka, III miejsce w Otwartym Biegu Ulicznych o „Puchar Wójta Gminy Marklowice” pod hasłem „Alkohol nie czyni mistrza - biegaj razem z nami” w kategorii dziewczyny rocznik 2007-2009, III miejsce w Biegu Charytatywnym podczas eventu Zagraj i Pobiegnij dla Jacka,

Jan Micał, SP Łaziska, klasa VI - III miejsce w IX Powiatowym Konkursie z Języka Polskiego dla Szkół Podstawowych,

Jakub Kiełbasa, SP Skrzyszów, klasa IVa - I miejsce w Powiatowym Konkursie Recytatorskim klas IV - VI, I miejsce w plastyczno-językowym konkursie powiatowym "A trip around Scotland" w kategorii klas III - IV, I miejsce w XII edycji konkursu gawędziarskiego "Fedrowani w godce" kategoria: szkoły podstawowe klasy I - IV, I miejsce w kokursie plastycznym "Wspomnienie Powstań Śląskich - losy Śląska po powstaniach" w kategorii szkół podstawowych, III miejsce w Wojewódzkim Konkursie Mickiewiczowskim pod Honorowym Patronatem Prezydenta Bytomia w kategorii literackiej klas I - IV,

Anna Murańska, SP Skrzyszów, klasa VIIIa - Laureat Konkursu Przedmiotowego z Języka Angielskiego dla uczniów szkół podstawowych woj. śląskiego w roku szkolnym 2022/2023, Laureat Konkursu Przedmiotowego z Języka Polskiego dla uczniów szkół podstawowych woj. śląskiego w roku szkolnym 2022/2023,

Milena Płusa, SP Godów, klasa VIIIb - III miejsce w VIII Powiatowym Konkursie Między Chemią a Biologią dla szkół podstawowych,

Bogdana Haidaienko, SP Skrzyszów, klasa VIIIb - Finalista Konkursu Przedmiotowego z Języka Rosyjskiego dla uczniów szkół podstawowych woj. śląskiego w roku szkolnym 2022/2023,
Zuzanna Reclik, SP Skrbeńsko, klasa IV - I miejsce w XXVIII Diecezjalnym Konkursie Wiedzy Biblijnej dla klas IV - V szkół podstawowych w roku szkolnym 2022/2023 - etap rejonowy, I miejsce w finale XXVIII Diecezjalnego Konkursu Wiedzy Biblijnej dla klas IV - V szkół podstawowych,

Nadia Niewiara, SP Skrbeńsko, klasa IV - III miejsce w Powiatowym Konkursie Literackim "Wyobraźnia ważniejsza od wiedzy",

Adrian Mondel, SP Krostoszowice, klasa IV - I miejsce w kategorii klasy IV - VI w IV Powiatowym Konkursie Artystyczno-Matematycznym "Mój matematyczny lapbook",

Marta Pałka, SP Skrzyszów, klasa VIc - III miejsce w Powiatowym Konkursie Recytatorskim klas IV - VI, III miejsce w kategorii: poezja, klasy IV -VI w Powiatowym Przeglądzie Twórczości Literackiej Dzieci i Młodzieży "Złoty Wawrzyn" 2023,

Maria Pałka, SP Skrzyszów, klasa IVa - I miejsce w kategorii: poezja, klasy IV -VI w Powiatowym Przeglądzie Twórczości Literackiej Dzieci i Młodzieży "Złoty Wawrzyn" 2023,

Mateusz Zając, SP Skrbeńsko, klasa VII - III miejsce w etapie rejonowym XXVIII Wojewódzkiego Konkursu Wiedzy Biblijnej dla klas VI - VIII szkół podstawowych w roku szkolnym 2022/2023,
Karolina Klepek, SP Godów, klasa VIII - II miejsce w VIII Powiatowym Konkursie Między Chemią a Biologią dla szkół podstawowych,

Paulina Wolny, SP Łaziska, klasa Va - II miejsce w XII edycji konkursu gawędziarskiego "Fedrowani w godce" kategoria: szkoła podstawowa klasy V - VIII,

Filip Przybyła, SP Skrzyszów, klasa VIIIb - Finalista Konkursu Przedmiotowego z Historii dla uczniów szkół podstawowych woj. śląskiego w roku szkolnym 2022/2023, I miejsce w kategorii: poezja, klasy VII -VIII w Powiatowym Przeglądzie Twórczości Literackiej Dzieci i Młodzieży "Złoty Wawrzyn" 2023, II miejsce w Powiatowym Konkursie Matematyczno-Ekonomicznym "EKONOMAT 2023",

Zofia Musińska, SP Skrbeńsko, klasa V - II miejsce w XXVIII Diecezjalnym Konkursie Wiedzy Biblijnej dla klas IV - V szkół podstawowych w roku szkolnym 2022/2023 - etap rejonowy,
Oliwia Witek, SP Gołkowice, klasa VIIIb - II miejsce w kategorii dziewczyny starsze Trzy pory sportowej rywalizacji: IV Puchar Prezesa ŚBZN w Biegach na nartorolkach, II miejsce w III Biegu Charytatywnym im. Jarka Hulawego -Narciarskim, II miejsce w kategorii dziewczyny starsze III edycji Śląsko-Beskidzkiej Ligi Regionalnej 2022/2023 w narciarstwie biegowym, I miejsce w kategorii K3 w Biathlon dla każdego… Jelenia Góra, II miejsce w zawodach sportowych "Biathlon dla każdego" w kategorii K-3, I miejsce w XXVII EKO-BIEG-u Radlin, dziewczyny - rocznik 2008-2009, II miejsce w 16. Biegu Wiosny - Bieg dla Dzieci i Młodzieży, III miejsce w kategorii K3 w Biathlon dla każdego… Żory, I miejsce w kategorii K3 w Biathlon dla każdego… Wodzisław Śląski, I miejsce w kategorii K3 w Biathlon dla każdego… Zakopane, I miejsce w kategorii K3 w Biathlon dla każdego… Klikuszowa, I miejsce w IX Czernickim Biegu Ulicznym w kategorii kobiet, I miejsce Beh Zameckym parkem v Kravarich, II miejsce w Biegu dziewcząt 600 m Czekoladowe Kolce 2023, III miejsce podczas XXXIV Crossu Świętojańskiego im. Jana Marka w Pogórzu w kategorii Mini Cross dziewczyny,

Martyna Pietroszek, SP Gołkowice, klasa VIIIb - III miejsce w Pucharze Grupy Azoty 2022/2023 Dziewczynka 2,5 km C, III miejsce w kategorii dziewczyny starsze II edycji Śląsko-Beskidzkiej Ligi Regionalnej 2022/2023 w narciarstwie biegowym, I miejsce w kategorii K3 w Biathlon dla każdego… Piekary Śląskie, III miejsce w kategorii K3 w Biathlon dla każdego… Wodzisław Śląski, III miejsce w kategorii K3 w Biathlon dla każdego… Jelenia Góra, II miejsce w Otwartym Bigu Ulicznym o "Puchar Wójta Gminy Marklowice" pod hasłem: "Alkohol nie czyni mistrza - biegaj razem z nami" w kategorii dziewczyny rocznik 2007-2009, II miejsce Biegu Charytatywnym podczas eventu Zagraj i pobiegnij dla Jacka, II miejsce w III Biegu Narciarskim "O Puchar Wisły" w kategorii dzieci i młodzieży, II miejsce Beh Zameckym parkem v Kravarich, III miejsce w kategorii K6-7 XV Pucharu Magurki w Biegach Narciarskich "Śladami Arcyksiężnej Marii Teresy Habsburg", II miejsce w biegu na 600 metrów dziewcząt XI Cross Rydułtowski, II miejsce w biegu memeriałowym Pamięci Leszka Kowalczyka, II miejsce w 16. Biegu Wiosny - Bieg dla Dzieci i Młodzieży,

Hanna Oślizło, SP Skrzyszów, klasa IVa - III miejsce w VI Edycji Wojewódzkiego Konkursu Plastycznego "Najpiękniejsza pisanka".

Lista sportowców, którzy otrzymali stypendia i nagrody sportowe za osiągnięte wyniki sportowe

Maja Moczała (szachy), UKS Baszta Wodzisław Śląski - V miejsce w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży oraz VII miejsce w Mistrzostwach Polski Juniorów w Szachach Szybkich, brała również udział w Drużynowych Mistrzostwach polski Juniorów, gdzie indywidualnie wywalczyła I miejsce,

Michał Skorupa (biegi narciarskie), KS Ski Team Wodzisław Śląski - II miejsce w ogólnopolskich zawodach „Biathlon dla każdego” w Żorach,

Alicja Kowalska (biegi narciarskie), KS Ski Team Wodzisław Śląski - I miejsce w biegu na nartorolkach o Puchar Prezesa Śląsko-Beskidzkiego Związku Narciarskiego, I miejsce w Międzynarodowym Biegu Narciarskim „O Istebniański Bruclik”, W III Edycji Śląsko-Beskidzkiej Ligi Regionalnej w narciarstwie biegowym zdobyła III miejsce, podobnie jak w Ogólnopolskich Igrzyskach Dzieci w Biegach Narciarskich - Sztafeta Dziewczyn,

Martyna Cholajda (biegi narciarskie), KS Ski Team Wodzisław Śląski - II miejsce w 47. Międzynarodowym Biegu „O Istebniański Bruclik”, I miejsce w Biegach Narciarskich „O Puchar Wisły”, a także III miejsce w IV Edycji Śląsko-Beskidzkiej Ligi Regionalnej,

Amelia Cholajda (biegi narciarskie), KS Ski Team Wodzisław Śląski - III miejsce w Ogólnopolskich Spotkaniach UKS-ów w biegach narciarskich w sztafecie, III miejsce w Ogólnopolskich Igrzyskach Dzieci w Biegach Narciarskich, natomiast w biathlonie letnim na nartorolkach w Chorzowie zajęła II lokatę,

Oliwia Witek (biegi narciarskie), KS Ski Team Wodzisław Śląski - I miejsce w Ogólnopolskich Igrzyskach Dzieci, III miejsce w Ogólnopolskich Spotkaniach UKS-ów, a także II miejsce w II Edycji Śląsko-Beskidzkiej Ligi Regionalnej, II miejsce w zawodach o Puchar Prezesa Śląsko-Beskidzkiego Związku Narciarskiego,

Martyna Pietroszek (biegi narciarskie), KS Ski Team Wodzisław Śląski - III miejsce w Ogólnopolskich Igrzyskach Dzieci w Biegach Narciarskich, III miejsce w Ogólnopolskich Spotkaniach UKS-ów w Wiśle,

Natalia Długi (biegi narciarskie), KS Ski Team Wodzisław Śląski - III miejsce w Ogólnopolskich Spotkaniach UKS-ów w Wiśle, IV miejsce w ogólnopolskich zawodach "Biathlon dla każdego" w Żorach,

Oliwia Cichy (judo), UKS Judo i Ju-Jitsu Łaziska - zajmowała wielokrotnie miejsca na najwyższym stopniu podium w zawodach Mistrzostw Polski Judo, Pucharu Polski Judo, III miejsce na Mistrzostwach Śląska,

Bartosz Kopiec (judo), UKS Judo i Ju-Jitsu Łaziska - zajmował miejsca na najwyższym stopniu podium w zawodach Mistrzostw Polski Judo Kata, Pucharu Polski Judo Kata oraz na Otwartych Mistrzostwach Polski Ju-Jitsu Sportowym, na Mistrzostwach Śląska Judo Kata wywalczył II miejsce,

Kevin Jeremiasz (judo), UKS Judo i Ju-Jitsu Łazisk - w 2022 roku zajmował medalowe miejsca na zawodach Mistrzostw Polski Judo Kata, Pucharu Polski Judo Kata oraz Mistrzostw Śląska Judo Kata, natomiast na Mistrzostwach Polski Ju-Jitsu wywalczył I miejsce,

Dominik Szwarc (judo), UKS Judo i Ju-Jitsu Łaziska - w 2022 roku zajął II miejsce na Otwartych Mistrzostwach Polski Ju-Jitsu oraz Mistrzostwach Śląska Judo Kata,

Dominik Rajszys (judo), UKS Judo i Ju-Jitsu Łaziska - w 2022 roku zajmował medalowe miejsca na zawodach Mistrzostw Polski Judo Kata oraz Pucharu Polski Judo Kata,

Maciej Piskowski (judo), UKS Judo i Ju-Jitsu Łaziska - zajmował medalowe miejsca na zawodach Mistrzostw Polski Judo Kata, Pucharu Polski Judo Kata oraz Mistrzostw Śląska Judo Kata, występy na Mistrzostwach Polski w Ju-Jitsu Sportowym zakończył na najwyższym stopniu podium,

Oktawiusz Powroźnik (judo), UKS Judo i Ju-Jitsu Łaziska - w 2022 r. zajął II miejsce na Mistrzostwach Polski Judo Kata, na zawodach Pucharu Polski Judo Kata oraz Mistrzostwach Śląska Judo Kata,

Nikodem Jeremiasz (judo), UKS Judo i Ju-Jitsu Łaziska - 2022 roku zajął III miejsce podczas Otwartych Mistrzostw Polski w Ju-Jitsu Sportowym,

Marcelina Serwotka (wieloskok/lekkoatletyka), Towarzystwo Lekkoatletyczne „Athletics” Jastrzębie - w 2022 roku zajęła III miejsce na Otwartych Mistrzostwach Województwa Opolskiego w konkurencji wieloskoku,

Jakub Buchcik (pływanie), UKS Aligator Gorzyce - w 2022 r. zajmował medalowe miejsca na zawodach pływackich rangi międzynarodowej, startował również na Mistrzostwach Polski w Bydgoszczy oraz na Mistrzostwach Śląska w Gliwicach,

Filip Świtała (piłka nożna) - w 2022 r. otrzymał powołanie do Śląskiej Akademii Piłkarskiej oraz do Reprezentacji U-12 Polish Soccer Skills, reprezentuje także Województwo Śląskie w I Lidze Wojewódzkiej,

Nataniel Oślizło (piłka nożna) - w 2022 r. otrzymał powołanie do Śląskiej Akademii Piłkarskiej, reprezentuje także Województwo Śląskie w I Lidze Wojewódzkiej,

Karolina Tyman (biegi/lekkoatletyka), UKS Diament Godów - wielokrotnie zajmowała miejsca na podium podczas zawodów biegowych rangi ogólnopolskiej i wojewódzkiej, w Mistrzostwach Polski w Biegach Górskich zajęła V miejsce, uczestniczyła także w Mistrzostwach Polski w Lekkiej Atletyce organizowanych przez PZLA, gdzie na dystansie 1500m osiągnęła 19. rezultat, w 2022 roku kandydatka była powołana przez Polski Związek Lekkiej Atletyki na Zaplecze Kadry Narodowej, wywalczyła srebrny medal Mistrzostw Polski U18 Zrzeszenia LZS na dystansie 3000m, a także została powołana przez Polski Związek Lekkiej Atletyki do reprezentacji Polski na Puchar Świata U18 w Biegach Górskich, jak również do reprezentacji Śląska, uzyskała także minimum na Ogólnopolską Olimpiadę Młodzieży,

Marlena Czyż (biegi/ lekkoatletyka), UKS Diament Godów - w 2022 roku zajmowała miejsca medalowe podczas zawodów biegowych rangi ogólnopolskiej, awansowała na PZLA Mistrzostwa Polski U18 w lekkiej atletyce,

Olivia Sitek (biegi/ lekkoatletyka), UKS Diament Godów - w 2022 roku zajmowała miejsca w pierwszej dziesiątce Mistrzostw Województwa Śląskiego w Lekkiej Atletyce, Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodziczek w Lekkiej Atletyce, a także wywalczyła kwalifikację do udziału w Mistrzostwach Polski Młodziczek PZLA w Lublinie,

Blanka Smołka (hokej na lodzie), HK Karvina 2021, z.s. - dzięki dobrej postawie sportowej jest wyróżniającą się zawodniczką drużyny HK Karvina 2021, z.s. z którą wywalczyła pierwsze miejsce w czeskiej lidze żaków starszych, wyniki osiągane przez kandydatkę pozwoliły jej uzyskać powołanie Polskiego Związku Hokeja na Lodzie na zgrupowanie Kadry Narodowej Juniorek U18 w Hokeju na Lodzie,

Hanna Łaciok (taniec), Zespół Tańca Miraż - I miejsce na Mistrzostwach Świata IDO World Jazz w Warszawie w kategorii Jazz Dance Juniors, II miejsce i Vice-Mistrzostwo Polski w kategorii duety juniorów, III miejsce na Mistrzostwach Polski Federacji Tańca w kategorii formacji juniorów show dance, I miejsce na Ogólnopolskim Festiwalu Tańca Dzieci i Młodzieży w kategorii duet juniorów w stylu jazz.

Autor: UG Godów, redakcja@naszwodzislaw.com

Bądź na bieżąco z nowymi wiadomościami. Obserwuj portal naszwodzislaw.com w Google News.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Komentarze (0)

Dodaj komentarz

Autor: Gość (Aby podpisać komentarz swoim nickiem musisz się zalogować)
Portal naszraciborz.pl przeciwstawia się niestosownym, nasyconym nienawiścią komentarzom,
niezależnie od wyrażanych poglądów. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem – wyślij nam zgłoszenie.
Pozostało (1000) znaków do wykorzystania
Aby potwierdzić, że jesteś człowiekiem kliknij: czajnik
Reklama
Reklama

Najczęściej czytane artykuły

Kultura i Edukacja22 czerwca 202400:45

Odebrali świadectwa i rozpoczęli wakacje

Odebrali świadectwa i rozpoczęli wakacje - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Starostwo Powiatowe w Wodzisławiu Śląskim
Reklama
Sport23 czerwca 202401:04

Unia Racibórz kontra Naprzód Syrynia. Podział punktów na zakończenie sezonu [FOTO]

Unia Racibórz kontra Naprzód Syrynia. Podział punktów na zakończenie sezonu [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Lubomia:

W sobotę, 22.06., na boisku przy ulicy Srebrnej w Raciborzu rozegrano spotkanie XXX kolejki klasy okręgowej pomiędzy zajmującą dwunaste miejsce Unią a plasującym się na piątym miejscu Naprzodem Syrynia.

(greh)
Aktualności22 czerwca 202400:51

Nowe miejsca parkingowe na ul. Owocowej

Nowe miejsca parkingowe na ul. Owocowej - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
red., fot. poglądowe/freepik.com
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
© 2024 Studio Margomedia Sp. z o.o.