Policjanci z Gorzyc na dniu dziecka w Czyżowicach

W piątek, 07.06., na terenie LKS Naprzód Czyżowice odbył się festyn z okazji Dnia Dziecka. Do udziału w festynie zostali zaproszeni gorzyccy mundurowi. Policjanci promowali bezpieczeństwo i prezentowali policyjny sprzęt.
- Dzielnicowi Komisariatu Policji w Gorzycach wzięli w piątek udział w festynie z okazji Dnia Dziecka. Wydarzenie było doskonałą okazją do ważnych rozmów o bezpieczeństwie podczas zbliżających się wakacji letnich. Policjanci rozmawiali z uczestnikami festynu o bezpieczeństwie w ramach akcji edukacyjno - profilaktycznej pod nazwą "Kręci mnie bezpieczeństwo nad wodą", która dotyczy zasad bezpiecznego wypoczynku nad wodą. Stróże prawa prezentowali także wykorzystywany w służbie policyjny sprzęt i radiowóz. Stanowisko policyjne cieszyło się dużym zainteresowaniem - informuje KPP w Wodzisławiu Śląskim.






































![Wodzisław Śląski: projekt budżetu miasta na 2026 rok przedstawiony. Priorytety, inwestycje i finansowe wyzwania [WIDEO] Wodzisław Śląski: projekt budżetu miasta na 2026 rok przedstawiony. Priorytety, inwestycje i finansowe wyzwania [WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1760093170img-5491-.jpg)


Komentarze (0)
Aby dodać komentarz musisz być zalogowany