Reklama

Najnowsze wiadomości

Aktualności9 lipca 202016:42

Wodzisławski PUP ma środki na staże dla młodych kobiet

Wodzisławski PUP ma środki na staże dla młodych kobiet - Serwis informacyjny z Wodzisławia Śląskiego - naszwodzislaw.com
0
Reklama
Wodzisław Śląski:

Powiatowy Urząd Pracy w Wodzisławiu Śląskim informuje, że posiada środki na organizację staży dla młodych kobiet do 29. roku życia pozostających bez pracy.

Staż finansowany będzie w ramach unijnego projektu pn. „Aktywizacja osób młodych pozostających bez pracy w powiecie wodzisławskim (IV)” w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

Wnioski można złożyć tradycyjnie w kancelarii Centrum Aktywizacji Zawodowej lub elektronicznie wykorzystując do tego celu elektroniczną skrzynkę podawczą, która dostępna jest na stronie http://wodzislawslaski.praca.gov.pl.

Dodatkowe informacje można uzyskać w siedzibie urzędu przy ul. Michalskiego 12 w pokoju nr 223 lub pod numerem telefonu: 32 459 29 50.

Autor: Starostwo Powiatowe w Wodzisławiu Śląskim, redakcja@naszwodzislaw.com

Bądź na bieżąco z nowymi wiadomościami. Obserwuj portal naszwodzislaw.com w Google News.

Reklama
Reklama

Komentarze (0)

Dodaj komentarz

Autor: Gość (Aby podpisać komentarz swoim nickiem musisz się zalogować)
Portal naszraciborz.pl przeciwstawia się niestosownym, nasyconym nienawiścią komentarzom,
niezależnie od wyrażanych poglądów. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem – wyślij nam zgłoszenie.
Pozostało (1000) znaków do wykorzystania
Aby potwierdzić, że jesteś człowiekiem kliknij: pizzę
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Aktualności26 stycznia 202622:50

Lodowisko miejskie w Rodzinnym Parku Rozrywki zamknięte do odwołania

Lodowisko miejskie w Rodzinnym Parku Rozrywki zamknięte do odwołania - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
opr. red., źródło: UM Wodzisław Śląski, fot. Latający Obiektyw
Reklama
Aktualności27 stycznia 202613:11

Zmiany na linii 50 Wodzisławskiej Komunikacji Powiatowej

Zmiany na linii 50 Wodzisławskiej Komunikacji Powiatowej - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
opr. red., źródło: UM Wodzisław Śląski
Aktualności26 stycznia 202611:22

Rusza nowy kurs bachaty w Wodzisławskim Centrum Kultury

Rusza nowy kurs bachaty w Wodzisławskim Centrum Kultury - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
opr. red., źródło: UM Wodzisław Śląski, fot. freepik.com
Reklama
Reklama
Aktualności26 stycznia 202623:05

Samorządy alarmują w sprawie sytuacji ochrony zdrowia

Samorządy alarmują w sprawie sytuacji ochrony zdrowia - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
opr. red., źródło: Starostwo Powiatowe w Wodzisławiu Śląskim
Aktualności27 stycznia 202612:37

34. finał WOŚP w Wodzisławiu Śląskim. Mieszkańcy znów pokazali wielkie serca

34. finał WOŚP w Wodzisławiu Śląskim. Mieszkańcy znów pokazali wielkie serca - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
opr. red., źródło: UM Wodzisław Śląski
Reklama
Kultura i Edukacja26 stycznia 202623:16

Ekspert od matematyki dołącza do grona prelegentów konferencji WNET

Ekspert od matematyki dołącza do grona prelegentów konferencji WNET - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
opr. red., źródło: UM Wodzisław Śląski
Aktualności26 stycznia 202622:45

Policjanci zabezpieczali 34. finał WOŚP

Policjanci zabezpieczali 34. finał WOŚP - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
KPP Wodzisław Śląski
Reklama
Reklama
Reklama
© 2026 Studio Margomedia Sp. z o.o.