Areszt za ugodzenie nożem

Policjanci z komisariatu w Radlinie zatrzymali 25-latka, który w trakcie libacji alkoholowej ugodził nożem 28-letniego uczestnika imprezy. Z uwagi na doznane obrażenia płuc zagrażające jego życiu, mężczyzna przewieziony został do szpitala. 8 kwietnia decyzją sądu napastnik został aresztowany. Grozi mu do 10 lat więzienia.
W sobotę tuż po godzinie 17.00 policjanci z radlińskiego komisariatu pojechali na ulicę Mielęckiego, gdzie miało dojść do ugodzenia nożem. Na miejscu obecny był już zespół pogotowia ratunkowego, który udzielał pomocy leżącemu na podłodze w kuchni mężczyźnie. Z uwagi na realne zagrożenie życia został zabrany do szpitala. Mundurowi ustalili, że podczas awantury zakrapianej alkoholem 25-latek pchnął nożem w okolice klatki piersiowej 28-letniego uczestnika imprezy. Śledczy przeprowadzili oględziny miejsca zdarzenia i zabezpieczyli nóż, który posłużył się sprawca. W szpitalu ustalono, że poszkodowany doznał odmy prawego płuca i jest operowany. Sprawca ugodzenia uciekł przed przybyciem policji, jednak jeszcze tego samego dnia został zatrzymany. Mężczyzna usłyszał zarzut uszkodzenia ciała, którego dopuścił się w warunkach powrotu do przestępstwa. 8 kwietnia sąd zastosował wobec niego tymczasowy areszt.
źródło: KPP Wodzisław Śląski






![Poznaj Branżowe Centrum Umiejętności w Pszowie [WIDEO] Poznaj Branżowe Centrum Umiejętności w Pszowie [WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1766147045bez-tytulu-.jpg)
![Turniej Akademii Top Team. Sportowa rywalizacja i integracja młodych zawodników [FOTO] Turniej Akademii Top Team. Sportowa rywalizacja i integracja młodych zawodników [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1766185495596508476-1433047885492244-5542572116226959565-n-.jpg)

Komentarze (0)
Dodaj komentarz