Dzisiaj jest: piątek, 26 kwietnia 2019 r.Imieniny: Marii, Marzeny i Ryszarda
Reklama
Najnowsze wiadomości
Pokaż listę wszystkich wiadomości »
Surrealistyczne rzeźby w WCK - Serwis informacyjny z Wodzisławia Śląskiego - naszwodzislaw.com
Aktualności » 23 kwietnia 2019, godz. 09:30 » WCK » komentarzy:  

Surrealistyczne rzeźby w WCK

Wodzisław Śląski:

Wodzisławskie Centrum Kultury zaprasza na wernisaż wystawy rzeźb Artura Szołdry, 10 maja, w piątek o godz. 17:00. To wyjątkowe spotkanie będzie okazją do zapoznania się z twórczością artysty, a także czynnego udziału w pokazie rzeźbienia.

Więcej »
Reklama
Aktualności » 23 kwietnia 2019, godz. 09:23 » Ministerstwo Zdrowia » komentarzy:  

Nowoczesny sprzęt dla gliwickiej onkologii

Nowoczesny sprzęt dla gliwickiej onkologii  - Serwis informacyjny z Wodzisławia Śląskiego - naszwodzislaw.com
Region:

Ponad 44 mln zł zostaną przeznaczone na zakup sprzętu i rozbudowę Centrum Onkologii w Warszawie i Gliwicach - poinformowało ministerstwo zdrowia. Środki pochodzą z Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko.

Więcej »
Aktualności » 23 kwietnia 2019, godz. 09:16 » Ministerstwo Zdrowia » komentarzy:  

Do szkół mają wrócić gabinety stomatologiczne

Do szkół mają wrócić gabinety stomatologiczne  - Serwis informacyjny z Wodzisławia Śląskiego - naszwodzislaw.com
Region:

Projekt ustawy zakłada zapewnienie równego dostępu do opieki zdrowotnej w szkole bez względu na miejsce zamieszkania ucznia i typ szkoły oraz zwiększenie efektywności świadczeń zdrowotnych finansowanych ze środków publicznych udzielanych w ramach tej opieki. Nowe przepisy określają też zasady opieki stomatologicznej oraz opieki w szkole nad uczniami przewlekle chorymi lub niepełnosprawnymi. 

Więcej »
Sklep zielarsko- medyczny

Sklep zielarsko- medyczny- zadbaj o swoje zdrowie

Wszystkie kolory reklamy w jednym miejscu!

NaszRaciborz.pl, NaszWodzislaw.com, NaszRybnik.com, NaszeNieruchomosci.com, tygodnik Nasz Racibórz, facebook - Internet nie ma ograniczeń. Docieramy do setek tysięcy czytelników regionie, Europie i na świecie. Skuteczna reklama nie musi być droga. Zadzwoń +48 789 132 083, +48 519 189 047

Zdrowy i piękny uśmiech z Dentica Bieleccy!

Zabierz Twój uśmiech na ALL INCLUSIVE! Serdecznie zapraszamy do skorzystania z kompleksowych programów stomatologicznych w Dentica Bieleccy!

Ręcznie robione torebki, nerki i akcesoria

Marzy ci się torebka inna niż w sklepach? Masz swój typ, ale nigdzie nie możesz znaleźć ideału? Napisz do mnie- uszyję ci ją. Racibórz, Wileńska 21

Z okazji naszych 10. urodzin specjalna promocja

Z okazji naszych dziesiątych urodzin zapraszamy do współpracy firmy z całego regionu. Sprawdź nasze dotarcie!

Nowy Peugeot 508

Sprawdź ofertę nowego Peugeota 508!

PRESTIGE NIERUCHOMOŚCI to biuro nieruchomości z siedzibą w Raciborzu

Nasze biuro nieruchomości jest wyjątkowe, ponieważ oferuje Klientom najwyższą jakość obsługi, profesjonalizm i indywidualne podejście do każdej transakcji. PRESTIGE to synonim wartości, uznania, szacunku i profesjonalizmu. Jesteśmy najbardziej innowacyjnym biurem nieruchomości w regionie!

Umowa w sprawie gospodarowania odpadami w gminie Godów podpisana - Serwis informacyjny z Wodzisławia Śląskiego - naszwodzislaw.com
Aktualności » 23 kwietnia 2019, godz. 07:58 » UG Godów » komentarzy:  

Umowa w sprawie gospodarowania odpadami w gminie Godów podpisana

Godów:

Urząd Gminy Godów informuje, że w dniu 19 kwietnia 2019r. została podpisana umowa na świadczenie usług na terenie Gminy Godów w zakresie odbioru i zagospodarowania odpadów komunalnych na okres od 1 maja 2019r. do 31 lipca 2020r. z Firmą Komunalnik Sp z o.o.

Więcej »
Reklama
Wodzisławskie Targi Edukacyjne zostały odwołane - Serwis informacyjny z Wodzisławia Śląskiego - naszwodzislaw.com
Aktualności » 23 kwietnia 2019, godz. 07:43 » Starostwo Powiatowe w Wodzisławiu Śląskim » komentarzy:  

Wodzisławskie Targi Edukacyjne zostały odwołane

Wodzisław Śląski:

Starostwo Powiatowe w Wodzisławiu Śląskim z przykrością informuje, że z przyczyn niezależnych od organizatorów Targi Edukacyjne zaplanowane na 24 oraz 25 kwietnia zostały odwołane.

Więcej »
Strony Partnerskie » Ekologia » 22 kwietnia 2019, godz. 13:58 » Starostwo Powiatowe w Wodzisławiu Śląskim » komentarzy:  

Chcesz wymienić ogrzewanie albo zamontować fotowoltaikę? Przyjdź na spotkanie

Chcesz wymienić ogrzewanie albo zamontować fotowoltaikę? Przyjdź na spotkanie - Serwis informacyjny z Wodzisławia Śląskiego - naszwodzislaw.com
Wodzisław Śląski:

Związek Gmin i Powiatów Subregionu Zachodniego Województwa Śląskiego zaprasza 29 kwietnia do Powiatowego Centrum Konferencyjnego w Wodzisławiu Śl. (ul. Pszowska 92A, obok Biura Paszportowego i Wydziału Komunikacji), gdzie w godz. 9-15:00 czynny będzie punkt informacyjny poświęcony wymianie systemów ogrzewania oraz montażu fotowoltaiki.

Więcej »
Śpieszmy się kochać ludzi, tak szybko odchodzą - Serwis informacyjny z Wodzisławia Śląskiego - naszwodzislaw.com
Aktualności » 22 kwietnia 2019, godz. 13:53 » Starostwo Powiatowe w Wodzisławiu Śląskim » komentarzy:  

Śpieszmy się kochać ludzi, tak szybko odchodzą

Powiat:

W ostatnim czasie lokalnym środowiskiem wstrząsnęły informacje o śmierci dwóch znanych osób. Pan powołał do wieczności Marię Antoninę Wieczorek, radną powiatu wodzisławskiego I kadenci i emerytowaną nauczycielkę I LO w Wodzisławiu. Zmarła także Teresa Zach, urzędniczka Wydziału Gospodarki Nieruchomościami wodzisławskiego starostwa.

Więcej »
Prezydent Kieca złożył życzenia 90-latce z Wodzisławia - Serwis informacyjny z Wodzisławia Śląskiego - naszwodzislaw.com
Aktualności » 22 kwietnia 2019, godz. 13:41 » wodzislaw-slaski.pl » komentarzy:  

Prezydent Kieca złożył życzenia 90-latce z Wodzisławia

Wodzisław Śląski:

Jej pogodne usposobienie, troskliwość i życzliwość, jakimi obdarza drugiego człowieka, doceniają nie tylko najbliżsi krewni, ale i sąsiedzi. Mowa o Anastazji Rączce, mieszkance Wodzisławia Śląskiego, która w tym roku świętuje 90. rocznicę urodzin.

Więcej »
Aktualności » 22 kwietnia 2019, godz. 10:23 » Materiał nadesłany » komentarzy:  

Forum Firm z Radlina zaprasza na Rodzinny Festyn Ekologiczny

Forum Firm z Radlina zaprasza na Rodzinny Festyn Ekologiczny - Serwis informacyjny z Wodzisławia Śląskiego - naszwodzislaw.com
Radlin:

Forum Firm z siedzibą w Radlinie serdecznie zaprasza na Rodzinny Festyn Ekologiczny pod hasłem „Czyste środowisko - najlepsze uzdrowisko”.

Więcej »
Aktualności » 21 kwietnia 2019, godz. 08:25 » Koleje Śląskie » komentarzy:  

Literatura w podróży. Koleje Śląskie świętują Światowy Dzień Książki

Literatura w podróży. Koleje Śląskie świętują Światowy Dzień Książki  - Serwis informacyjny z Wodzisławia Śląskiego - naszwodzislaw.com
Region:

Rok 2019 śląski przewoźnik obchodzi pod znakiem szeroko pojmowanej kultury, przygotowując dla swoich podróżnych i wszystkich mieszkańców regionu niespodzianki z zakresu muzyki, historii, sztuki, teatru i literatury. To właśnie ta ostatnia gałąź tematyczna będzie szczególnie obecna na kolei w najbliższy wtorek, czyli 23 kwietnia. Data oczywiście nie jest przypadkowa, ponieważ właśnie wówczas przypada Światowy Dzień Książki.

Więcej »
Aktualności » 21 kwietnia 2019, godz. 08:15 » Ministerstwo Cyfryzacji » komentarzy:  

Nie daj się cyberprzemocy - weź sprawy w swoje ręce

Nie daj się cyberprzemocy - weź sprawy w swoje ręce - Serwis informacyjny z Wodzisławia Śląskiego - naszwodzislaw.com
Region:

Co trzeci nastolatek, który doświadczył przemocy w Internecie nikomu o tym nie powiedział, nikogo nie poprosił o pomoc – to jeden z wniosków najnowszego badania NASK „Nastolatki 3.0”. Weźmy zatem sprawy w swoje ręce. Jak z tym walczyć? 

Więcej »
Sport » 20 kwietnia 2019, godz. 20:15 » (greh) » komentarzy:  

Sportowe podsumowanie weekendu

Sportowe podsumowanie weekendu - Serwis informacyjny z Wodzisławia Śląskiego - naszwodzislaw.com
Region:

W Wielką Sobotę na lokalnych boiskach nie brakowało wielkich emocji. Postarali się o nie piłkarze IV ligi, klasy okręgowej oraz A i B klasy Podokręgu Racibórz i Rybnik. Sprawdź wyniki i tabele.

Więcej »
Sport » 20 kwietnia 2019, godz. 17:55 » fot. Hanna Skaba » komentarzy:  

Klasa okręgowa. Dwa oblicza czyżowickiego Naprzodu

Klasa okręgowa. Dwa oblicza czyżowickiego Naprzodu - Serwis informacyjny z Wodzisławia Śląskiego - naszwodzislaw.com
Gorzyce:

Zespół Rafako, który plasuje się w dolnej strefie tabeli III grupy klasy okręgowej udał się dziś do Czyżowic, gdzie mierzył się z tametjszym Naprzodem. Gracze Remigiusza Danela w starciu z mającym trzynaście punktów przewagi zespołem Czyżowic niemogli być uważani za faworyta. Pokazali jednak charakter, szczególnie w pierwszej połowie, po której prowadzili dwoma golami.

Więcej »
Reklama
Aktualności » 19 kwietnia 2019, godz. 20:00 » fot. Mariusz Dmowski » komentarzy:  

Po tej wsi w powiecie wodzisławskim nie ma już śladu [FOTO i WIDEO]

Po tej wsi w powiecie wodzisławskim nie ma już śladu [FOTO i WIDEO]  - Serwis informacyjny z Wodzisławia Śląskiego - naszwodzislaw.com
Lubomia:

Jeszcze w lipcu 2015 r. nasz fotoreporter uwiecznił kościół, cmentarz i domostwa. Potem pochówki ekshumowano, kościół się spalił, w opuszczonych domach jednostki specjalne zorganizowały ćwiczenia, po czym je zburzono. Po Starych Nieboczowach w gminie Lubomia, nie licząc drogi, gdzie są urządzane rajdy, nie ma już śladu. Zobaczcie najświeższe wideo.

Więcej »
Aktualności » 19 kwietnia 2019, godz. 19:56 » KWP Katowice » komentarzy:  

Praca w Holandii pod lupą śląskiej policji. NIE dla pracy przymusowej!

Praca w Holandii pod lupą śląskiej policji. NIE dla pracy przymusowej! - Serwis informacyjny z Wodzisławia Śląskiego - naszwodzislaw.com
Region:

Śląscy policjanci, współpracując z holenderską policją z regionu Noord-Holland, pomagają Polakom pracującym w Holandii. Celem mundurowych jest dotarcie do jak największej grupy naszych rodaków, aby sprawdzić, czy warunki w jakich pracują są odpowiednie, a polscy pracownicy nie są wykorzystywani zarobkowo lub oszukiwani. Nasi stróże prawa ułatwiają także polskim migrantom nawiązanie kontaktu z holenderskimi służbami oraz udzielają wskazówek, jak w obcym kraju bronić swoich dóbr, aby nie paść ofiarą procederu handlu ludźmi. 

Więcej »
Partnerzy portalu
  • Fotoobrazy, fototapety, plakaty, fotorolety, obraz ze zdjęcia - fotonaplotnie.pl
  • Galeria Bobasa
Reklama
Dziś w Wodzisławiu Śląskim
piątek | 26 kwietnia 2019 | 03:12
15.2°C
bezchmurnie
wiatr słaby 1.5 m/s
z kierunku północno-wschodniego
Ciśnienie:1012 hpa
Wilgotność:48%
Wschód słońca:05:32
Zachód słońca:19:55
sobota
27.04.2019
12.7°C
14.2°C
niedziela
28.04.2019
12.5°C
9.0°C
poniedziałek
29.04.2019
8.7°C
8.6°C
Partnerzy portalu
Noworodki
Pokaż wszystkie »
Oskar Pabiś
15 kwietnia 2019, godz. 12:49
Oskar Pabiś
Oskar Pabiś urodził się 8.04.2019. O narodzinach synka informują rodzice Sylwia i Damian. Oskar Pabiś waży 3300 gram i mierzy 54 cm
zobacz więcej »
Kontakt i reklama | Regulamin | Polityka PRYWATNOŚCI oraz dot. plików cookies | Aktualności | Biznes | Ekologia | Felietony | Baza firm | Gotowanie | Historia | Książki | Kultura i Edukacja | Nasze Rydułtowy | Ogłoszenia | Ogłoszenia urzędowe | Patrol24 | PWSZ Racibórz | Sport | Strony Partnerskie | Styl życia | Telegraf | Turystyka | Wiara | Zdrowie
Projekt i wykonanie © Margomedia Sp. z o.o.
Klauzula informacyjna RODO - polityka prywatności.
Ta witryna internetowa wykorzystuje technologię plików cookie (tzw. "ciasteczek") w celu: administrowania serwisem, poprawy jakości świadczonych usług, w tym dostosowania treści serwisu do preferencji użytkownika, utrzymania sesji użytkownika oraz dla celów statystycznych i targetowania behawioralnego reklamy (dostosowania treści reklamy do Twoich indywidualnych potrzeb). W tym przypadku, cookie przechowuje informację o unikalnym identyfikatorze sesji. "Ciasteczka" nie przechowują danych prywatnych dotyczących użytkownika, takich jak: imię, nazwisko, hasło, lokalizacja lub adres IP. Zamykając poniższe okienko, automatycznie wyrażasz zgodę na wysyłanie cookies do Twojej przeglądarki. Wtedy też, okienko z tą informacją nie będzie pojawiać się ponownie. Informujemy, że istnieje możliwość określenia przez użytkownika serwisu warunków przechowywania lub uzyskiwania dostępu do informacji zawartych w plikach cookies za pomocą ustawień przeglądarki lub konfiguracji usługi. Szczegółowe informacje na ten temat dostępne są u producenta przeglądarki, u dostawcy usługi dostępu do Internetu oraz w Polityce prywatności plików cookies.
Przejdź do serwisu