Faworyt nie zawiódł. Kobyla pewnie pokonała Naprzód z Zawady

W meczu XI kolejki A klasy na boisku w Kobyli przy Spacerowej, kibice byli świadkami dość jednostronnego pojedynku. Drużyna gospodarzy, czyli Płomień podejmowała Naprzód 46 Zawada. Gracze Kobyli byli faworytami tego meczu, co potwierdzili w całej rozciągłości. W czasie całego spotkania trzykrotnie trafili do bramki Naprzodu, tracąc tylko jednego gola. Lokaty obu ekip pozostały bez zmian. Kobyla nadal jest szósta, natomiast Naprzód szesnasty. Zobacz zdjęcia z meczu.
LKS Płomień Kobyla - LKS Naprzód 46 Zawada 3:1












































![Tu należy spodziewać się przerw w dostawie prądu [LISTA LOKALIZACJI] Tu należy spodziewać się przerw w dostawie prądu [LISTA LOKALIZACJI] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1768771209tauron-dystrybucja-4-.jpg)










![Czujność policjantów poza służbą uratowała uczestników ruchu. Zatrzymano kierującą pod wpływem narkotyków [WIDEO] Czujność policjantów poza służbą uratowała uczestników ruchu. Zatrzymano kierującą pod wpływem narkotyków [WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1774258892mini-177425810955-926939-2-.jpg)








![Nowoczesne centrum wsparcia w Radlinie już otwarte [FOTO i WIDEO] Nowoczesne centrum wsparcia w Radlinie już otwarte [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1774263483poradnia-radlin-.jpg)



Komentarze (0)
Dodaj komentarz