Klub TKKF Relaks meczem uczcił 40-lecie
21 kwietnia w Wodzisławiu Śląskim z okazji 40-lecia Klubu TKKF Relaks w hali sportowej Zespołu Szkolno Przedszkolnego nr 7 odbył się turniej tenisa stołowego.
Turniej został zorganizowany przy współpracy klubu z Urzędem Miasta Wodzisławia Śląskiego w ramach realizacji zadania „Współzawodnictwo, formą rekreacji sportowej”. W zawodach wystartowało 90 zawodników w czterech kategoriach wiekowych oraz w kategoriach open, kobiet i kategorii mieszkańcy Wodzisławia Śląskiego. Uroczystego otwarcia rozgrywek turniejowych dokonał Wiceprezes Klubu TKKF Relaks, Wojciech Jędraś, a prowadzeniem zespół sędziowski w składzie: Sławomir Matusewicz, Bogusław Balawajder, Izabela Marciniec i Jacek Balawajder.
Zorganizowanym zawodom towarzyszyła świetna zabawa przy stołach tenisowych. Organizatorzy zadbali o drobny poczęstunek dla zawodników Każdy zawodnik - aby upamiętnić rocznicowy charakter turnieju - otrzymał w prezencie od organizatorów turnieju drobny upominek.
Turniej w kategoriach wygrali:
Kategoria I do 18 lat
1. Lasota Marcin - MUKS Jedynka Pszów
2. Libiszewski Grzegorz - LKS Lesznianka Leszna Górna
3. Smołka Kamil - LKS Czarni Gorzyce
Kategoria II 19-45 lat
1. Piech Paweł - KS Unia Kalety
2. Piech Mateusz - KS Unia Kalety
3. Marciniec Grzegorz - KRS TKKF Relaks Wodzisław Śląski
Kategoria III 46-65 lat
1. Balawajder Jacek - KRS TKKF Relaks Wodzisław Śląski
2. Wiża Roman - KKS Kolejarz Gliwice
3. Balawajder Bogusław - KRS TKKF Relaks Wodzisław Śląski
Kategoria IV 66 lat i starsi
1. Matczak Andrzej - TS Kuźnia Martex II Rybnik
2. Wrzód Jerzy - KRS TKKF Relaks Wodzisław Śląski
3. Wolny Michał - Ruda Śląska
Kategoria V Kobiet
1. Marciniec Izabela - KRS TKKF Relaks Wodzisław Śląski
2. Rucka Małgorzata – Cieszyn
3. Chmielnich Bożena – Cieszyn
Kategoria VI mieszkańcy Wodzisławia Śląskiego
1. Balawajder Bogusław - KRS TKKF Relaks Wodzisław Śląski
2. Marciniec Grzegorz - KRS TKKF Relaks Wodzisław Śląski
3. Wrzód Jerzy - KRS TKKF Relaks Wodzisław Śląski
Kategoria VII Open
1. Libiszewski Grzegorz - LKS Lesznianka Leszna Górna
2. Piech Paweł - KS Unia Kalety
3. Buczyński Witold – Racibórz
Komentarze (0)
Dodaj komentarz