Reklama

Najnowsze wiadomości

Kultura i Edukacja12 marca 201916:28

Koncert Charytatywny Otwórzmy nasze serca w wodzisławskim Ekonomiku

Koncert Charytatywny Otwórzmy nasze serca w wodzisławskim Ekonomiku - Serwis informacyjny z Wodzisławia Śląskiego - naszwodzislaw.com
0
Reklama
Wodzisław Śląski:

W miniony piątek w ZSE w Wodzisławiu Śląskim obyła się 11. edycja Koncertu Charytatywnego „Otwórzmy nasze serca”. Od samego początku jego ideą jest dzielenie się dobrem, udzielenie wsparcia w trudnych chwilach, manifestowanie empatii i solidarności wobec życiowych prób.

Tegoroczna edycja dedykowana była Szymonowi Zawadzkiemu, który stoi przed wielkim, zdrowotnym wyzwaniem, za którego powodzenie nauczyciele i uczniowie trzymają kciuki. Koncert zbiegł się ze świętem kobiet-nie obyło się bez serdecznych życzeń i wiosennych kwiatów.

Wzruszającym momentem, pełnym emocji i dobra, były słowa wdzięczności skierowane do uczniów przez rodziców Szymona. Ciepło, nadzieja i radość przez nich wyrażona stała się dodatkową inspiracją do czynienia dobra. Artystycznie, muzycznie, tanecznie, widowiskowo Szymona wsparli: uczennice i uczniowie ZSE, I LO im. Powstańców Śląskich oraz Zespołu Szkół Stowarzyszenia Rodzin Katolickich w Wodzisławiu Śląskim. Zespoły Tornado, Flesz i Szafir, a na specjalny pokaz sztuk walki zaprosił zespół juniorów Taekwondo. Organizatorem koncertu jest Zespół Szkół Ekonomicznych w Wodzisławiu Śląskim, zaś jego szkolnym koordynatorem Pani Kornelia Granacka- Trzaska, która podkreśla, że zainspirowana, zmotywowana, przekonana do idei młodzież może wszystko, szczególnie zaś może i chce pomagać.

Autor: ZSE Wodzisław, redakcja@naszwodzislaw.com

Bądź na bieżąco z nowymi wiadomościami. Obserwuj portal naszwodzislaw.com w Google News.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Komentarze (0)

Dodaj komentarz

Autor: Gość (Aby podpisać komentarz swoim nickiem musisz się zalogować)
Portal naszraciborz.pl przeciwstawia się niestosownym, nasyconym nienawiścią komentarzom,
niezależnie od wyrażanych poglądów. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem – wyślij nam zgłoszenie.
Pozostało (1000) znaków do wykorzystania
Aby potwierdzić, że jesteś człowiekiem kliknij: kieliszek
Reklama
Reklama

Najczęściej czytane artykuły

Reklama
Aktualności24 października 202512:38

Wodzisławski MOPS ma nową siedzibę

Wodzisławski MOPS ma nową siedzibę - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
red., fot. UM Wodzisław Ślaski/Latający Obiektyw
Reklama
Reklama
Reklama
Aktualności25 października 202522:15

Stal za silna dla Górnika. Kuźnia górą nad Pszowem [FOTO]

Stal za silna dla Górnika. Kuźnia górą nad Pszowem [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Region:

W sobotę, 25 października na boisku przy ulicy Kozielskiej w Kuźni Raciborskiej odbyło się spotkanie B klasy podokręgu Racibórz, w którym miejscowa Stal podejmowała drużynę z Pszowa. Pogoda dopisała, a na trybunach pojawiła się spora grupa kibiców, liczących na emocjonujące widowisko. Od pierwszego gwizdka było widać, że obie ekipy przyjechały po trzy punkty - mecz rozpoczął się w szybkim tempie, a akcje przenosiły się z jednej strony boiska na drugą.

Oskar Tomeczek
Sport25 października 202518:47

Szkolne Zawody Pływackie w Wodzisławiu Śląskim już wkrótce

Szkolne Zawody Pływackie w Wodzisławiu Śląskim już wkrótce - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
red., fot. UM Wodzisław Śląski/Latajacy Obiektyw
Reklama
Reklama
Reklama
© 2025 Studio Margomedia Sp. z o.o.