Reklama

Najnowsze wiadomości

Sport5 września 202021:25

A klasa. Totalna demolka w Chałupkach [FOTO i WIDEO]

A klasa. Totalna demolka w Chałupkach [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Wodzisławia Śląskiego - naszwodzislaw.com
0
Reklama
Lubomia:

W meczu V kolejki A klasy ekipa Chałupek podejmowała Odrę z Nieboczów. W poprzedniej kolejce zespół spod czeskiej granicy oddał spotkanie w Nowej Wsi walkowerem. Spowodowane było to brakami kadrowymi. W sobotnim meczu ekipa Odry robiła z zespołem Chałupek co chciała. Skończyło się jedenastoma golami i totalną demolką gospodarzy.

Gole padały od samego początku meczu niczym wyjmowane przez maga z kapelusza. Już do przerwy, mimo usilnych starań gospodarzy było praktycznie po meczu, gdyż ekipa Odry umieściła piłkę w siatce gospodarzy pięciokrotnie. Sporo winy z takiego obrotu spraw było także po stronie defensywy Chałupek. Ta zamiast przerywać akcje ofensywne zespołu gospodarzy, prowadziła swoistą zabawę we własnym polu karnym. To niestety kilkukrotnie zemściło się na ekipie miejscowych.

W drugiej połowie, przynajmniej ze strony Chałupek nie było o wiele lepiej. Owszem, zespołowi gospodarzy udało się kilkukrotnie uniknąć straty gola, lecz i tak przyjezdni, podobnie jak w pierwszej połowie zaliczyli pięć trafień. Chałupki zdołały odpowiedzieć jednym trafieniem autorstwa Piotra Jeziorskiego, który okazał się skutecznym egzekutorem rzutu karnego. Ostatecznie spotkanie zakończyło się rezultatem 1:10. Była to piąta porażka Chałupek, w dodatku trzecia tak wysoka.

Choć wynik, przynajmniej z perspektywy gospodarzy nie może napawać optymizmem, było kilku graczy, którzy zasłużyli na pochwały. Kilkukrotnie od straty gola swój zespół uchronił Mateusz Kozimor, nominalnie zawodnik z pola. Na pełnych obrotach zagrali także Andrzej Kaczor i Piotr Jeziorski. Kilkukrotnie mogli stworzyć dogodne sytuację, lecz ich poczynania, w dość ostry sposób przerywali gracze Odry. Mimo to gwizdek sędziego milczał.

Podsumowując sobotni mecz można stwierdzić, że ekipa Chałupek nie ma powodów do zadowolenia. Choć uległa i to znacznie, to jej gracze zostawili na boisku sporo serca. Widoczny był jednak, i to dość mocno brak zgrania w szeregach gospodarzy. Mimo to zawodnikom zespołu spod czeskiej granicy należą się słowa uznania, że mimo braku punktów chce im się wychodzić na boisko i zostawiać serce na murawie. Gdyby nie kilku graczy pozyskanych praktycznie w ostatnim momencie, zespół Chałupek zniknąłby z piłkarskiej mapy regionu. Dodatkowo pozostaje mieć nadzieję, że po solidnym przepracowaniu najbliższego okresu, zgranie zespołu stanie się lepsze, a za nim przyjdą odpowiednie rezultaty.

LKS Chałupki – LKS Odra Nieboczowy 1:10 (0:5)

Bramka dla Chałupek: Piotr Jeziorski 
Bramki dla Nieboczów: Krzysztof Michna 3, Marek Mnich 2, Wacław Bobrzyk 2, Błażej Dzierżawa, Filip Franiczek, Szymon Michel

Żółte kartki: Bartosz Jęczmionka, Marek Mnich (obaj LKS Odra Nieboczowy)

Składy

LKS Chałupki: Mateusz Kozimor – Jarosław Niemiec, Marek Korytowski, Dawid Kokot, Dawid Mikrut, Libor Plhon, Szymon Kamczyk (57. Tobiasz Bolik), Piotr Jeziorski, Kewin Kaczor, Patryk Krmasek, Andrzej Kaczor (kpt.) 
Pozostali rezerwowi: Marcin Sypień 
Trener: Libor Plhon 
Kierownik drużyny: Adam Bolik

LKS Odra Nieboczowy: Łukasz Janeta (45. Marcin Pośpiech) – Janusz Piątek (55. Szymon Leśnik), Błażej Dzierżawa, Łukasz Glenc (45. Andrzej Raszczyk), Bartosz Jęczmionka, Filip Franiczek, Mirosław Stolorz (kpt.) [45. Kacper Goraus], Seweryn Szryt (45. Szymon Michel), Wacław Bobrzyk (65. Błażej Wieczorek), Marek Mnich, Krzysztof Michna 
Pozostali rezerwowi: Dawid Grabiec
Trener: Andrzej Wodecki
Kierownik drużyny: Czesław Ochwat

Spotkanie sędziowali: Antoni Krybus (sędzia główny), Paweł Front, Bronisław Pytlik (asystenci)

Autor: (greh), gpiszczan@naszraciborz.pl

Bądź na bieżąco z nowymi wiadomościami. Obserwuj portal naszwodzislaw.com w Google News.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Zobacz film

Komentarze (0)

Dodaj komentarz

Autor: Gość (Aby podpisać komentarz swoim nickiem musisz się zalogować)
Portal naszraciborz.pl przeciwstawia się niestosownym, nasyconym nienawiścią komentarzom,
niezależnie od wyrażanych poglądów. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem – wyślij nam zgłoszenie.
Pozostało (1000) znaków do wykorzystania
Aby potwierdzić, że jesteś człowiekiem kliknij: kieliszek
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
© 2023 Studio Margomedia Sp. z o.o.