Zaginęła Mariola Szymura! Policja prosi o pomoc

Policjanci poszukują zaginionej Marioli Szymura, która w dniu 31 lipca 2018 roku w godzinach porannych wyszła z Powiatowego Domu Dziecka w Gorzyczkach. Nieletnia dotychczas nie nawiązała kontaktu z wychowawcami.
RYSOPIS: wzrost ok. 165 cm, sylwetka szczupła, włosy ciemne, proste do ramion.
WIEK: 17 lat.
ZNAKI SZCZEGÓLNE: brak.
UBIÓR: ubrana była w jasną bluzkę z krótkim rękawem, spodnie jeansowe, buty sportowe koloru czarnego
Wszystkie osoby, które mogą pomóc w ustaleniu miejsca pobytu zaginionej proszone są o kontakt z dyżurnym Komendy Powiatowej Policji w Wodzisławiu Śląskim pod numerem telefonu (32) 453 72 55, (32)453 72 66. Można także skontaktować się z najbliższą jednostką policji tel. 997 lub wybrać numer alarmowy 112.


![Uciekał przed policją, jechał pod prąd i po chodnikach. 30-latek zatrzymany [WIDEO] Uciekał przed policją, jechał pod prąd i po chodnikach. 30-latek zatrzymany [WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_177859225363-935784-.jpg)




























![Omerta lepsza w sezonie, Pszów lepszy w finale. Wielkie emocje w ALS Volley Amigos 35 [FOTO] Omerta lepsza w sezonie, Pszów lepszy w finale. Wielkie emocje w ALS Volley Amigos 35 [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1778705517dsc-6188-.jpg)
Komentarze (0)
Komentarze pod tym artykułem zostały zablokowane.