Dzielnicowy uratował samochód przed spaleniem. Właściciele dziękują za pomoc

Do Komendanta Powiatowego Policji w Wodzisławiu Śląskim wpłynęło podziękowanie dla dzielnicowego z posterunku policji w Gołkowicach.
Młodszy aspirant Łukasz Chłapek, był na miejscu pożaru przy ulicy Celnej, gdzie spłonął ciągnik siodłowy wraz z naczepą. Jak opisują właściciele posesji, gdyby nie zaangażowanie i odwaga policjanta mogło dojść do spalenia drugiego samochodu, który stał tuż obok płonącej ciężarówki. Mundurowy, bez wahania wsiadł do osobówki i odjechał nią w bezpieczne miejsce. Poniżej przedstawiamy pełną treść podziękowania.









![Pracownia zielonych pomysłów u Kornela. Nowość w wodzisławskiej Piętnastce [FOTO] Pracownia zielonych pomysłów u Kornela. Nowość w wodzisławskiej Piętnastce [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1763932518587274672-1242339624596802-5378029585993204021-n-.jpg)




Komentarze (0)
Dodaj komentarz