Reklama

Najnowsze wiadomości

Aktualności8 czerwca 201808:27

Kolejne unijne środki dla Radlina. Tym razem na walkę z azbestem

Kolejne unijne środki dla Radlina. Tym razem na walkę z azbestem - Serwis informacyjny z Wodzisławia Śląskiego - naszwodzislaw.com
0
Reklama
Radlin:

266 521,19 zł - tyle pieniędzy ze środków Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2014-2020 trafi do Radlina dla zadania "Kompleksowe unieszkodliwianie odpadów zawierających azbest w wielorodzinnym budynku mieszkalnym przy ul. Wiosny Ludów 291 w Radlinie". 

Wszystko w ramach środków na cele związane z ochroną środowiska i efektywnego wykorzystywania zasobów (Działanie/Poddziałanie: 5.2. Gospodarka odpadami/5.2.2. Gospodarka odpadami RIT Zachodni)

- Środki pozyskała dla swoich zasobów Spółdzielnia Mieszkaniowa "Marcel" w Radlinie, zaś miasto Radlin starało się o rekomendację dla tego projektu w Subregionie Zachodnim Województwa Śląskiego, która to rekomendacja została udzielona – mówi Marek Gajda, rzecznik prasowy radlińskiego magistratu.

Na zdjęciu porównanie stanu sprzed i po inwestycji. 

Autor: UM Radlin, (opr. mad), dawid@naszwodzislaw.com

Bądź na bieżąco z nowymi wiadomościami. Obserwuj portal naszwodzislaw.com w Google News.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Najczęściej czytane artykuły

Aktualności2 kwietnia 202610:54

DanceCap wkracza na scenę Mam Talent

DanceCap wkracza na scenę Mam Talent - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
red., fot. FB/DanceCap
Aktualności2 kwietnia 202610:15

Sekunda nieuwagi wystarczyła. Kolizja z udziałem młodej kierującej

Sekunda nieuwagi wystarczyła. Kolizja z udziałem młodej kierującej - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
opr. red., źródło: KPP Wodzisław Śląski
Reklama
Aktualności3 kwietnia 202614:26

Dwa prawa jazdy zatrzymane w ciągu jednego dnia

Dwa prawa jazdy zatrzymane w ciągu jednego dnia - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
opr. red., źrodło: KPP Wodzisław Śląski
Aktualności2 kwietnia 202612:30

Nieprawidłowy skręt i kolizja w Rydułtowach. Rowerzysta trafił do szpitala

Nieprawidłowy skręt i kolizja w Rydułtowach. Rowerzysta trafił do szpitala - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
opr. red., źródło: KPP Wodzisław Śląski
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Sport2 kwietnia 202609:37

Mistrzyni Polski i trzy kolejne medale. Udany start Octagon Team w Wieliczce

Mistrzyni Polski i trzy kolejne medale. Udany start Octagon Team w Wieliczce - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
opr. red., źródło: Octagon Team Wodzisław Śląski
Aktualności3 kwietnia 202614:55

Ruszył nabór na dofinansowanie do przezimowanych rodzin pszczelich

Ruszył nabór na dofinansowanie do przezimowanych rodzin pszczelich - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
opr. red., źródło: ARiMR, fot. poglądowe/AI
Reklama
Aktualności3 kwietnia 202612:56

Rozluźnij ciało, uwolnij energię: Piątki z akupresurą w Syrence

Rozluźnij ciało, uwolnij energię: Piątki z akupresurą w Syrence - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
opr. red., źródło: UM Wodzisław Śląski
Reklama
Reklama
© 2026 Studio Margomedia Sp. z o.o.