Reklama

Najnowsze wiadomości

Aktualności11 maja 202111:53

W Wodzisławiu Śl. wykonano już ponad dwa tysiące szczepień

W Wodzisławiu Śl. wykonano już ponad dwa tysiące szczepień - Serwis informacyjny z Wodzisławia Śląskiego - naszwodzislaw.com
0
Reklama
Wodzisław Śląski:

W minionym tygodniu ruszyły szczepienia w Punkcie Szczepień Powszechnych w Wodzisławiu Śląskim. Dokładnie w hali sportowej przy Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 7 (ul. 26 Marca 66).

Punkt działa pięć dni w tygodniu, od godziny 8:00. Zakończenie jest zależne od ilości przeprowadzonych szczepień. Od 5 do 10 maja wykonano ich ponad 2 tysiące. Firma Medhouse, która współorganizuje to ważne przedsięwzięcie z naszym miastem, zamawia preparat z końcem każdego tygodnia, sugerując się liczbą zarejestrowanych na kolejne dni.

Obsługa robi wszystko, aby oczekiwanie na przyjęcie preparatu było bezpieczne i przebiegało sprawnie. Nie zapominajmy, że wiele zależy również od nas samych. Trzymajmy dystans społeczny, nośmy maseczkę oraz przychodźmy na szczepienie maksymalnie 15 minut przed wskazaną godziną.

Strażnicy miejscy jeszcze przed wejściem weryfikują, czy dana osoba pojawiła się w Punkcie w umówionym czasie. Następnie sprawdzają temperaturę i kierują do recepcji.

Jak się zapisać?

Każda osoba, która chce zostać zaszczepiona musi najpierw zarejestrować się. Można tego dokonać:

- dzwoniąc na całodobową i bezpłatną infolinię - 989,
- elektronicznie poprzez e-Rejestrację dostępną na stronie internetowej pacjent.gov.pl.

Istnieje możliwość edycji już zapisanego terminu, np. pacjenci, którzy zarejestrowani są w innym mieście, mogą zapisać się na szybszy termin w Wodzisławiu Śląskim.

W razie pytań prosimy o kontakt pod numerem 32 74 67 400, 32 74 67 401.

Autor: wodzislaw-slaski.pl, redakcja@naszwodzislaw.com

Bądź na bieżąco z nowymi wiadomościami. Obserwuj portal naszwodzislaw.com w Google News.

Reklama
Reklama

Komentarze (0)

Dodaj komentarz

Autor: Gość (Aby podpisać komentarz swoim nickiem musisz się zalogować)
Portal naszraciborz.pl przeciwstawia się niestosownym, nasyconym nienawiścią komentarzom,
niezależnie od wyrażanych poglądów. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem – wyślij nam zgłoszenie.
Pozostało (1000) znaków do wykorzystania
Aby potwierdzić, że jesteś człowiekiem kliknij: czajnik
Reklama
Reklama

Najczęściej czytane artykuły

Aktualności5 marca 202611:38

Niemowlę uratowane dzięki szybkiej reakcji zgłaszającej i interwencji policji

Niemowlę uratowane dzięki szybkiej reakcji zgłaszającej i interwencji policji - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
opr. red., źródło: KPP Wodzisław Śląski
Reklama
Aktualności6 marca 202614:27

Weekend w Wodzisławiu Śląskim

Weekend w Wodzisławiu Śląskim - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
UM Wodzisław Śląski, fot. Agnieszka Maciejewska
Aktualności5 marca 202611:28

Drugi przetarg na sprzedaż działki w gminie Mszana

Drugi przetarg na sprzedaż działki w gminie Mszana - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
opr. red., źródło: UG Mszana
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Sport6 marca 202611:44

Weekendowy Niezbędnik Kibica

Weekendowy Niezbędnik Kibica - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
(greh)
Aktualności6 marca 202613:42

Nabór kandydatów do komisji konkursowych w Powiecie Wodzisławskim

Nabór kandydatów do komisji konkursowych w Powiecie Wodzisławskim - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
opr. red., źródło: Starostwo Powiatowe w Wodzisławiu Śląskim
Reklama
Aktualności6 marca 202613:29

Siła lokalnych inicjatyw. Jak działa Centrum Aktywności Społecznej w Wodzisławiu Śląskim

Siła lokalnych inicjatyw. Jak działa Centrum Aktywności Społecznej w Wodzisławiu Śląskim - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
opr. red., źródło: UM Wodzisław Śląski, fot. Natalia Maciejek
Aktualności6 marca 202622:48

Wiosenny festyn w Radlinie II już 21 marca [ZAPROSZENIE]

Wiosenny festyn w Radlinie II już 21 marca [ZAPROSZENIE] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
opr. red., źródło: UM Wodzisław Śląski, fot. Latający Obiektyw
Reklama
Reklama
Reklama
© 2026 Studio Margomedia Sp. z o.o.