Aktualności24 maja 202114:02
Przyznano środki na remont wiaduktu w Bluszczowie

0
Reklama
Gorzyce:
Przyznane zostały środki z rezerwy subwencji ogólnej Ministra Infrastruktury na rok 2021.
Środki rezerwy subwencji ogólnej przeznacza się na dofinansowanie:
• inwestycji na drogach publicznych powiatowych i wojewódzkich oraz na drogach powiatowych, wojewódzkich i krajowych w granicach miast na prawach powiatu,
• utrzymania rzecznych przepraw promowych o średnim natężeniu ruchu w skali roku powyżej 2 tys. pojazdów na dobę, wskazanych przez ministra właściwego do spraw transportu,
• remontu, utrzymania, ochrony i zarządzania drogami krajowymi i wojewódzkimi w granicach miast na prawach powiatu.
W ramach subwencji rząd przeznaczył 714 200 zł na przebudowę wiaduktu na ul. Kamieńskiej w Bluszczowie.

![W tych miejscach nie będzie prądu [LISTA LOKALIZACJI] W tych miejscach nie będzie prądu [LISTA LOKALIZACJI] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1775392827prad-.jpg)











![Wystartował z Rydułtów, dotarł niemal do granicy kosmosu. Balon stratosferyczny pobił założenia [WIDEO] Wystartował z Rydułtów, dotarł niemal do granicy kosmosu. Balon stratosferyczny pobił założenia [WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1785777661balon-.jpg)




![70 lat legendy na czterech kołach. Wyjątkowa wystawa Chevroletów Corvette podczas Fanny Days w Krowiarkach [ZAPOWIEDŹ] 70 lat legendy na czterech kołach. Wyjątkowa wystawa Chevroletów Corvette podczas Fanny Days w Krowiarkach [ZAPOWIEDŹ] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1785780387chevrollet2-2-1-.jpg)

Komentarze (0)
Dodaj komentarz