Dożynki Gminy Mszana. Która posesja była najlepiej przystrojona?

Nieodłączną częścią dożynek w Gogołowej był konkurs na najlepiej przystrojoną poseję na trasie przejazdu korowodu. Kto wygrał?
- Dziękujemy mieszkańcom, którzy na trasie przejazdu korowodu dożynkowego ciekawie przyozdobili swoje posesje - informuje Urząd Gminy Mszana.
Laureaci konkursu oraz osoby wyróżnione otrzymały nagrody na dożynkowej scenie już w niedzielę. Oto lista zwycięzców i wyróżnionych.
I miejsce - Skład Kruszyw Winkler,
II miejsce - Henryka Getler,
III miejsce - Rodziny Pietrzak-Wziętek.
Wyróżnienia
Adam Kubica
Zbigniew i Monika Wita
Janusz Widenka
Jerzy i Dorota Hoenszer
Karczma Śląska
Szkoła podstawowa w Gogołowej
Rada Sołecka w Gogołowej











![Tu należy spodziewać się przerw w dostawie prądu [LISTA LOKALIZACJI] Tu należy spodziewać się przerw w dostawie prądu [LISTA LOKALIZACJI] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1710706030tauron-dystrybucja-36-.jpg)



![WySPA Kobiet w Wodzisławiu Śląskim. Popołudnie pełne inspiracji, rozmów i kobiecej energii [FOTO] WySPA Kobiet w Wodzisławiu Śląskim. Popołudnie pełne inspiracji, rozmów i kobiecej energii [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1773047942fotob-2047-.jpg)
![Pierwszy krok ku przyszłości. Powiatowe Targi Edukacyjne na wodzisławskim Rynku [FOTO] Pierwszy krok ku przyszłości. Powiatowe Targi Edukacyjne na wodzisławskim Rynku [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1773048746648277744-1851197505619645-6772655679426173805-n-.jpg)







Komentarze (0)
Dodaj komentarz