19 listopada prezydent spotka się z mieszkańcami Wilchw

Ostatnie w tym roku spotkanie prezydenta Mieczysława Kiecy z mieszkańcami w ramach cyklu „Spotkanie prezydenta i mieszkańców” odbędzie się w środę, 19 listopada, o godz. 17:00 w Zespole Szkół nr 1 (ul. św. Wawrzyńca 11) w dzielnicy Wilchwy.
Spotkania z mieszkańcami to stały element cyklu bezpośrednich konsultacji z mieszkańcami poszczególnych dzielnic Wodzisławia Śląskiego. Podczas rozmów poruszane są najważniejsze sprawy lokalne oraz bieżące potrzeby mieszkańców, co pozwala na lepsze dopasowanie działań miasta do oczekiwań społeczności lokalnej.
Prezydent serdecznie zaprasza wszystkich mieszkańców dzielnicy Wilchwy do udziału w spotkaniu i aktywnego dzielenia się opiniami oraz pomysłami na rozwój tej części miasta.



















![Barbórkowe zwiedzanie sztolni w nowoczesnym wydaniu [FOTO] Barbórkowe zwiedzanie sztolni w nowoczesnym wydaniu [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1765280508dsc-0093-.jpg)














Komentarze (0)
Aby dodać komentarz musisz być zalogowany