Reklama

Najnowsze wiadomości

Aktualności28 października 202510:10

W.A.R.T.O: Kolejne spotkanie w ramach nowego programu działań w dzielnicach

W.A.R.T.O: Kolejne spotkanie w ramach nowego programu działań w dzielnicach - Serwis informacyjny z Wodzisławia Śląskiego - naszwodzislaw.com
0
Reklama
Wodzisław Śląski:

Centrum Aktywności Społecznej w Wodzisławiu Śląskim zaprasza mieszkańców dzielnicy Wilchwy, a także wszystkich chętnych, na kolejne spotkanie w ramach nowego cyklu spotkań W.A.R.T.O. - Wspólnota. Aktywność. Ruch. Twórczość. Otwartość, które odbędzie się 9 listopada o godz. 10:00 na terenie Ośrodka Rekreacyjnego "Balaton".

Drugie spotkanie w ramach nowego cyklu rozpocznie się 9 listopada o godz. 10:00 od spaceru nordic walking wokół wodzisławskiego "Balatonu". To doskonała okazja, by połączyć ruch z rozmową i sąsiedzką integracją oraz włączyć się w działania na rzecz lokalnej społeczności. Uczestnicy proszeni są o zabranie kijków do nordic walking oraz wygodnego obuwia.

Nowy miejski cykl spotkań

Celem miejskiego programu W.A.R.T.O. jest aktywizacja społeczności lokalnej, integracja mieszkańców oraz wspólne działania na rzecz dzielnicy i miasta. Skrót W.A.R.T.O. oznacza Wspólnotę, Aktywność, Ruch, Twórczość i Otwartość. To cykl spotkań odbywających się w różnych dzielnicach Wodzisławia Śląskiego, łączących:

- wykłady i warsztaty edukacyjne,
- aktywności fizyczne dostosowane do różnych grup wiekowych,
- rozmowy o lokalnych potrzebach i możliwościach rozwoju społeczności.

Autor: red., fot. Agnieszka Maciejewska, redakcja@naszwodzislaw.com

Bądź na bieżąco z nowymi wiadomościami. Obserwuj portal naszwodzislaw.com w Google News.

Reklama
Reklama

Komentarze (0)

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany

Reklama
Reklama

Najczęściej czytane artykuły

Aktualności11 grudnia 202511:58

Tragiczne odkrycie w Rydułtowach. Z Machnikowca wyłowiono ciało mężczyzny

Tragiczne odkrycie w Rydułtowach. Z Machnikowca wyłowiono ciało mężczyzny - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Rydułtowy:

AKTUALIZACJA. W Rydułtowach doszło do tragicznego zdarzenia w Parku Machnikowiec. W czwartek, 11 grudnia, ze zbiornika wodnego przy ulicy Strzelców Bytomskich wyłowiono ciało mężczyzny. Informacja o zdarzeniu dotarła do wodzisławskiej policji przed godziną 9:00.

red., fot. KPP Wodzisław Śląski
Reklama
Aktualności11 grudnia 202522:15

Potrącenie na Kokoszyckiej. Seniorka trafiła do szpitala

Potrącenie na Kokoszyckiej. Seniorka trafiła do szpitala - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Wodzisław Śląski:

Do poważnego wypadku drogowego doszło w czwartek, 11 grudnia, na ulicy Kokoszyckiej w Wodzisławiu Śląskim, w rejonie sklepu Inter Cars. Jak wynika ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy Komendy Powiatowej Policji, kierujący samochodem marki BMW potrącił pieszą.

opr. red., źródło: KPP Wodzisław Śląski
Reklama
Reklama
Aktualności11 grudnia 202510:09

Asystent osobisty osoby z niepełnosprawnością. Wodzisławski MOPS ogłosił nabór do programu na 2026 rok

Asystent osobisty osoby z niepełnosprawnością. Wodzisławski MOPS ogłosił nabór do programu na 2026 rok - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
opr. red., źródło: UM Wodzisław Śląski, fot. freepik.com
Reklama
Aktualności10 grudnia 202512:02

Wodzisławski PUP zmienia godziny otwarcia

Wodzisławski PUP zmienia godziny otwarcia - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
opr. red., źródło: Starostwo Powiatowe w Wodzisławiu Śląskim
Aktualności12 grudnia 202512:28

Czołowe zderzenie mercedesa i skody na Radlińskiej

Czołowe zderzenie mercedesa i skody na Radlińskiej - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
red., fot. KPP Wodzisław Śląski
Reklama
Reklama
Aktualności10 grudnia 202513:10

Wodzisław Śląski: Gala wolontariatu w I LO

Wodzisław Śląski: Gala wolontariatu w I LO - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
opr. red., źródło: Starostwo Powiatowe w Wodzisławiu Śląskim
Aktualności11 grudnia 202511:18

Wodzisław Śląski: Sprawdź harmonogramy wywozu odpadów na 2026 rok

Wodzisław Śląski: Sprawdź harmonogramy wywozu odpadów na 2026 rok - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
opr. red., źródło: UM Wodzisław Śląski, fot. freepik.com
Reklama
Aktualności12 grudnia 202513:23

Wypadek na Kokoszyckiej zakończył się tragedią. 72-latka zmarła w szpitalu

Wypadek na Kokoszyckiej zakończył się tragedią. 72-latka zmarła w szpitalu - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Wodzisław Śląski:

Wodzisławscy policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku drogowego, do którego doszło w czwartek na ulicy Kokoszyckiej. W wyniku zderzenia bmw z oplem jeden z samochodów zjechał na chodnik i potrącił idącą nim kobietę. Na skutek odniesionych obrażeń, 72-latka zmarła dzisiaj w szpitalu.

KPP Wodzisław Śląski
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Aktualności11 grudnia 202512:21

Nie bądź sam w Święta. Wigilia bez Samotności już 24 grudnia w Wodzisławiu Śląskim

Nie bądź sam w Święta. Wigilia bez Samotności już 24 grudnia w Wodzisławiu Śląskim - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
opr. red., źródło: UM Wodzisław Śląski, fot. freepik.com
Reklama
Aktualności10 grudnia 202523:02

Najpiękniejszy prezent to ten z serca. Dołącz do akcji krwiodawców

Najpiękniejszy prezent to ten z serca. Dołącz do akcji krwiodawców - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
opr. red., źródło: Oddział Rejonowy PCK w Wodzisławiu Śl.
Reklama
Reklama
Reklama
Sport12 grudnia 202514:07

Pobiegnij i wesprzyj szczytny cel. Bieg charytatywny Policz się z cukrzycą

Pobiegnij i wesprzyj szczytny cel. Bieg charytatywny Policz się z cukrzycą - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
opr. red., źródło: UM Wodzisław Śląski, fot. Natalia Maciejek
Reklama
Reklama
© 2025 Studio Margomedia Sp. z o.o.