Pszów - Moje Dobre Miejsce. Wręczono nagrody w konkursie plastycznym

W czwartek, 30 października, w bibliotece odbyło się uroczyste wręczenie nagród i wyróżnień w konkursie plastycznym „Pszów - Moje Dobre Miejsce”.
Konkurs skierowany był do dzieci z przedszkoli oraz uczniów szkół podstawowych i miał na celu pokazanie, jak najmłodsi mieszkańcy postrzegają swoje miasto - jego piękno, bliskie im miejsca oraz to, co czyni Pszów wyjątkowym.
Laureaci konkursu
Kategoria: Przedszkola
1. Basia Domes – Przedszkole nr 3 
2. Liwia Bażan – Przedszkole nr 3 
3. Urszula Matuszek – Przedszkole nr 3
Wyróżnienie: Zosia Romanowska – Przedszkole nr 3
Kategoria: Klasy I–III
1. Mateusz Nowak – Szkoła Podstawowa nr 3 
2. Lena Sadowska – Szkoła Podstawowa nr 3 
3. Staś Dzierżęga – Szkoła Podstawowa nr 3
Wyróżnienie: Natalia Rasek – Szkoła Podstawowa nr 3
Kategoria: Klasy IV–VI
1. Milena Dandy – Szkoła Podstawowa nr 2 
2. Milena Gawlas – Szkoła Podstawowa nr 3 
3. Zofia Pawlik – Szkoła Podstawowa nr 3
Wyróżnienie: Zuzia Krupa – Szkoła Podstawowa nr 3
Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom. Wszystkie prace zachwyciły pomysłowością, wrażliwością i pięknym spojrzeniem na nasze miasto.
Wystawa pokonkursowa
W ramach wydarzenia w bibliotece można oglądać multimedialną wystawę wszystkich prac konkursowych - zarówno tych nagrodzonych, jak i zgłoszonych do udziału.
Organizatorzy składają szczególne podziękowania pani Agnieszce Szulik z Centrum Diagnozy Terapii i Rozwoju „Dobre Miejsce” – głównej inicjatorce konkursu oraz fundatorce nagród. Dzięki jej zaangażowaniu i wsparciu możliwe było stworzenie tego wyjątkowego wydarzenia, które połączyło sztukę, dziecięcą wyobraźnię i miłość do Pszowa.










































Komentarze (0)
Aby dodać komentarz musisz być zalogowany