Nie ustępując pierwszeństwa doprowadziła do kolizji trzech pojazdów. Jedna osoba w szpitalu

Śledczy z wodzisławskiej komendy wyjaśniają okoliczności wczorajszego wypadku drogowego. W zderzeniu trzech samochodów ranna została jedna osoba - 72-letnia kobieta, która trafiła do szpitala. Prawdopodobną przyczyną zdarzenia było nieustąpienie pierwszeństwa przejazdu. Za spowodowanie zagrożenia bezpieczeństwa w ruchu drogowym policjanci zatrzymali prawo jazdy kobiety kierującej peugeotem.
Około godziny 10.00 do obsługi zdarzenia zostali skierowani policjanci z ruchu drogowego. Mundurowi ustalili, że kierująca samochodem osobowym marki Peugeot 5008 jadąc ulicą Wodzisławską w Czyżowicach, chcąc skręcić w lewo, nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu jadącemu z Wodzisławia Śląskiego pojazdowi marki Citroen Jumper. Następnie Citroen siłą bezwładności uderzył w prawidłowo włączający się do ruchu z parkingu pojazd marki Volkswagen Polo. Za spowodowanie zagrożenia bezpieczeństwa w ruchu drogowym policjanci zatrzymali prawo jazdy 38-letniej kierującej peugeotem. Na miejscu obecna była straż pożarna i pogotowie, które zabrało 72-letnią kierującą volkswagenem do szpitala.


















![Pracownia zielonych pomysłów u Kornela. Nowość w wodzisławskiej Piętnastce [FOTO] Pracownia zielonych pomysłów u Kornela. Nowość w wodzisławskiej Piętnastce [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1763932518587274672-1242339624596802-5378029585993204021-n-.jpg)






![Rydułtowy wspierają Trójkolorowych. Wyjątkowe chwile podczas meczu Górnika [FOTO] Rydułtowy wspierają Trójkolorowych. Wyjątkowe chwile podczas meczu Górnika [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1763975175image00025-.jpeg)










Komentarze (0)
Dodaj komentarz