Reklama

Najnowsze wiadomości

Aktualności17 lutego 202011:22

Burmistrz Pszowa odwiedził jubilatów

Burmistrz Pszowa odwiedził jubilatów - Serwis informacyjny z Wodzisławia Śląskiego - naszwodzislaw.com
0
Reklama
Pszów:

W ostatnim czasie Burmistrz Pszowa, Czesław Krzystała odwiedził jubilatów, którzy obchodzili swe jubileusze.

Pod koniec ubiegłego 2019 roku swoją 50-tą rocznicę zawarcia związku małżeńskiego przeżywali państwo Krystyna i Ginter Hausmanowie, u których z wizytą i życzeniami pojawił się Burmistrz Miasta Czesław Krzystała.

Wyjątkowo serdeczny i świąteczny przebieg miały wizyty włodarza naszego miasta u dostojnych 90-latków: pani Marii Baron, pani Salomei Kortyla oraz pana Józefa Drewnianego. Burmistrz przekazał jubilatom życzenia zdrowia oraz wielu radosnych i spokojnych lat życia.

My dołączamy do życzeń gratulując wszystkim jubilatom tak zacnych rocznic w swoim życiu.

Autor: UM Pszów, redakcja@naszwodzislaw.com

Bądź na bieżąco z nowymi wiadomościami. Obserwuj portal naszwodzislaw.com w Google News.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Najczęściej czytane artykuły

Sport15 marca 202615:04

Decydująca końcówka w Nędzy. Tobiasz Wodecki bohaterem Silesii [FOTO]

Decydująca końcówka w Nędzy. Tobiasz Wodecki bohaterem Silesii [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Lubomia:

W sobotnim meczu klasy okręgowej kibice zgromadzeni na stadionie w Nędzy obejrzeli spotkanie pełne walki, emocji i zwrotów akcji. W starciu LKS 1908 Nędza z LKS Silesia Lubomia nie zabrakło ostrych starć, dwóch czerwonych kartek oraz bramek, które ostatecznie przesądziły o zwycięstwie gości.

Oskar Tomeczek
Reklama
Aktualności15 marca 202622:35

Sportowe podsumowanie weekendu

Sportowe podsumowanie weekendu - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Region:

Podczas weekendu kibice nie mogli narzekać na brak sportowych emocji. Grali piłkarze od II ligi do C klasy Podokręgu Racibórz. Sprawdź, jak poradziła sobie drużyna, której kibicujesz.

(greh)
Reklama
Reklama
© 2026 Studio Margomedia Sp. z o.o.