Reklama

Najnowsze wiadomości

Aktualności5 czerwca 202013:10

Już wkrótce otwarcie ogródków jordanowskich na Trzech Wzgórzach

Już wkrótce otwarcie ogródków jordanowskich na Trzech Wzgórzach - Serwis informacyjny z Wodzisławia Śląskiego - naszwodzislaw.com
0
Reklama
Wodzisław Śląski:

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji "CENTRUM" informuje, że wkrótce zostaną otwarte ogródki jordanowskie na Trzech Wzgórzach. W celu zapewnienia bezpieczeństwa najmłodszym, będą one funkcjonowały na określonych zasadach.

Pracownicy obsługi Rodzinnego Parku Rozrywki "Trzy Wzgórza" zrobią wszystko, co w ich mocy, aby zapewnić jak najwyższą ochronę najmłodszych na placu zabaw w dobie epidemii. Należy jednak pamiętać, że to rodzice najlepiej zadbają o bezpieczeństwo i higienę swoich dzieci podczas zabawy.

Ogródki jordanowskie będą dostępne w godzinach otwarcia parku, z uwzględnieniem okresów dezynfekcji urządzeń i elementów małej architektury. Dezynfekcja będzie dokonywana codziennie pomiędzy 6:00-7:00 rano i pomiędzy 14:00-15:00 po południu. W tych godzinach nie zaleca się korzystania z ogródków, aby nie narażać dzieci na wdychanie środków do dezynfekcji. Dokładnie taka sama sytuacja będzie miała miejsce w labiryncie.

Na terenie ogródków jordanowskich obowiązuje zachowanie bezpiecznej odległości 2 metrów od innych osób. Jeżeli nie jest to możliwe należy bezwzględnie zakrywać usta i nos. Przy dwóch furtkach wejściowych na teren ogródków umieszczone zostaną pojemniki z płynami do dezynfekcji rąk (od strony amfiteatru oraz od strony tyrolki i placu zabaw dla młodszych dzieci). Jak co roku, piaskownice uzupełniane są o nowy piasek. Pamiętajcie, w dużej mierze od użytkowników zależy, jak bezpiecznym miejscem będą ogródki jordanowskie i inne place zabaw!

c

Autor: wodzislaw-slaski.pl, redakcja@naszwodzislaw.com

Bądź na bieżąco z nowymi wiadomościami. Obserwuj portal naszwodzislaw.com w Google News.

Reklama
Reklama

Komentarze (0)

Dodaj komentarz

Autor: Gość (Aby podpisać komentarz swoim nickiem musisz się zalogować)
Portal naszraciborz.pl przeciwstawia się niestosownym, nasyconym nienawiścią komentarzom,
niezależnie od wyrażanych poglądów. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem – wyślij nam zgłoszenie.
Pozostało (1000) znaków do wykorzystania
Aby potwierdzić, że jesteś człowiekiem kliknij: kieliszek
Reklama
Reklama

Najczęściej czytane artykuły

Aktualności11 listopada 202512:28

Jedna osoba poszkodowana w pożarze domu w Rydułtowach

Jedna osoba poszkodowana w pożarze domu w Rydułtowach - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Rydułtowy:

W poniedziałkowe przedpołudnie, 10 listopada, służby ratunkowe zostały wezwane do pożaru, jaki wybuchł w jednym z domów jednorodzinnych przy ulicy Traugutta w Rydułtowach. Zgłoszenie wpłynęło około godziny 10:25.

red., fot. FB/Ochotnicza Straż Pożarna "Radoszowy" w Rydułtowach
Reklama
Reklama
Reklama
Sport11 listopada 202521:36

Unia Racibórz pokonała Czarnych Gorzyce. Przy Srebrnej polała się krew! [FOTO i WIDEO]

Unia Racibórz pokonała Czarnych Gorzyce. Przy Srebrnej polała się krew! [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Gorzyce:

W meczu klasy okręgowej pomiędzy Unią Racibórz a Czarnymi Gorzyce nie zabrakło emocji, zwrotów akcji i walki do samego końca. Spotkanie rozegrane na stadionie przy Srebrnej dostarczyło kibicom wielu wrażeń, a gospodarze sięgnęli po cenne trzy punkty, które pozwoliły im zbliżyć się do ligowej czołówki.

(greh)
Sport11 listopada 202523:49

Święto Niepodległości na sportowo [WYNIKI I TABELE]

Święto Niepodległości na sportowo [WYNIKI I TABELE] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Region:

W Narodowe Święto Niepodległości nie brakowało sportowych emocji. Większość z nich dostarczyły rozgrywki piłkarskie na szczeblu od II ligi do B klasy Podokręgów Racibórz i Rybnik. Sprawdź, jak poradziła sobie drużyna, której kibicujesz.

(greh)
Reklama
Reklama
© 2025 Studio Margomedia Sp. z o.o.