Utrudniony dojazd do ulicy M. Kolbego

W związku z przebudową DW 933 - ul. Jastrzębskiej, od 16 listopada br. nie będzie możliwości dojazdu do ulicy Maksymiliana Kolbego od strony ulicy Jastrzębskiej.
Utrudnienia te potrwają przez około cztery tygodnie. Dojazd do ulicy Maksymiliana Kolbego będzie możliwy od strony ulicy Batalionów Chłopskich. Remont DW 933 w Wodzisławiu Śląskim to jedna z bardziej oczekiwanych inwestycji drogowych. Drogą tą, jako drogą wojewódzką, zajmuje się Zarząd Dróg Wojewódzkich w Katowicach. Po pięciu latach nieustannych starań m.in. miasta we wrześniu 2019 r. remont ulicy Jastrzębskiej stał się faktem.
Szczegółowe informacje dotyczące postępu prac i występujących utrudnieniach na DW 933 można znaleźć na stronie internetowej - przebudowa-dw933.pl.




![Szalony mecz i zwycięstwo Rogowa! Dziewięć goli i pełna pula na wyjeździe [FOTO] Szalony mecz i zwycięstwo Rogowa! Dziewięć goli i pełna pula na wyjeździe [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1774784802photo-62-z-87-.jpg)



![Hazok znów przyciągnął tłumy. Ponad setka dzieci ruszyła na poszukiwania zajączka [FOTO] Hazok znów przyciągnął tłumy. Ponad setka dzieci ruszyła na poszukiwania zajączka [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1774863664hazok-belsznica-.jpg)


![Tradycja silniejsza niż pogoda. Festiwal Palmy Wielkanocnej w Mszanie przyciągnął tłumy [FOTO] Tradycja silniejsza niż pogoda. Festiwal Palmy Wielkanocnej w Mszanie przyciągnął tłumy [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1774882097659898136-1391174853050259-5794452863264191460-n-.jpg)



Komentarze (0)
Dodaj komentarz