Reklama

Najnowsze wiadomości

Aktualności2 lutego 202310:23

Kultura fizyczna i działania na rzecz niepełnosprawnych. Gmina Mszana przyznała dotacje

Kultura fizyczna i działania na rzecz niepełnosprawnych. Gmina Mszana przyznała dotacje - Serwis informacyjny z Wodzisławia Śląskiego - naszwodzislaw.com
0
Reklama
Mszana:

W Gminie Mszana przyznano dotacje dla organizacji pożytku publicznego na działania z zakresu upowszechniania kultury fizycznej oraz dla organizacji działających na rzecz osób niepełnosprawnych. Stosowne zarządzenia podpisał wójt Mirosław Szymanek.

Zgodnie z zarządzeniem Wójta Gminy Mszana z dnia 30.01.2023 r. w sprawie wyboru oferty i udzielenia dotacji na zadania z zakresu upowszechniania kultury fizycznej na podstawie przepisów o pożytku publicznym przyznano następujące dotacje:

1. Uczniowski Międzyszkolny Klub Sportowy „Delfin” z siedzibą w Połomi – 40.000,00 zł na zadanie pn. „AKTYWNYM BYĆ – SPORTOWO ŻYĆ”,
2. Ludowy Klub Kolarski GOS Mszana z siedzibą w Połomi – 25.000,00 zł na zadanie pn. „WSPARCIE NARODOWEGO PROJEKTU ROZWOJ KOLARSTWA WŚRÓD DZIECI I MŁODZIEŻY W GMINIE MSZANA”,
3. Stowarzyszenie Enduro Mszana z siedzibą w Mszanie – 10.000,00 zł, na zadanie pn. „Rodzinna pasja Enduro”.

Przyznano także dotacje dla organizacji pożytku publicznego na działania z zakresu działalności na rzecz osób niepełnosprawnych. Na podstawie przepisów o pożytku publicznym przyznano następującą dotację:

1. Caritas Archidiecezji Katowickiej Ośrodek Św. Hiacynta i Franciszek z siedzibą w Wodzisławiu Śląskim – 20.000,00 zł na zadanie pn. „INTEGRACJA NA JUŻ – AKTYWIZACJA, INTEGRACJA ORAZ WSPARCIE OSÓB Z NIEPEŁNOSPRAWNOŚCIĄ - MIESZKAŃCÓW GMINY MSZANA”.

W obu przypadkach oferenci, którym przyznano dotację, zostaną powiadomieni o terminie zawarcia umowy oraz innych warunkach, jakie należy spełnić przed podpisaniem umowy.

Autor: red., redakcja@naszwodzislaw.com

Bądź na bieżąco z nowymi wiadomościami. Obserwuj portal naszwodzislaw.com w Google News.

Reklama
Reklama

Komentarze (0)

Dodaj komentarz

Autor: Gość (Aby podpisać komentarz swoim nickiem musisz się zalogować)
Portal naszraciborz.pl przeciwstawia się niestosownym, nasyconym nienawiścią komentarzom,
niezależnie od wyrażanych poglądów. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem – wyślij nam zgłoszenie.
Pozostało (1000) znaków do wykorzystania
Aby potwierdzić, że jesteś człowiekiem kliknij: pizzę
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
© 2024 Studio Margomedia Sp. z o.o.