Dawka nowej wiedzy. Warsztaty z komunikacji z mieszkańcami w Rydułtowach

W środę, 8 marca, w ramach realizacji programu "Rozwój Lokalny" w Rydułtowskim Centrum Kultury “Feniks” odbyły się warsztaty pod tytułem „Komunikacja z mieszkańcami”. Poprowadzili je Doradcy ze Związku Miast Polskich - Katarzyna Śpiewok i Adam Mikołajczyk.
W dzisiejszych czasach, aby osiągnąć sukces w dziedzinie zarządzania miastem lub gminą, nie wystarczy tylko dobry plan. Potrzebne jest również wypracowanie skutecznej komunikacji z mieszkańcami, czyli najważniejszymi odbiorcami.
W trakcie warsztatów rydułtowscy urzędnicy poznali wiele technik i narzędzi, które pozwolą skutecznie porozumieć się z grupą docelową. Ważnym elementem warsztatów była również nauka jak prawidłowo tworzyć informacje, aby były one zrozumiałe i przejrzyste. Poruszono też kwestie związane z wykorzystaniem nowoczesnych technologii w budowaniu przekazu, co w dobie Internetu stanowi ważny element w komunikowaniu się.






![Tu należy spodziewać się przerw w dostawie prądu [LISTA LOKALIZACJI] Tu należy spodziewać się przerw w dostawie prądu [LISTA LOKALIZACJI] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1768771209tauron-dystrybucja-4-.jpg)




![Czujność policjantów poza służbą uratowała uczestników ruchu. Zatrzymano kierującą pod wpływem narkotyków [WIDEO] Czujność policjantów poza służbą uratowała uczestników ruchu. Zatrzymano kierującą pod wpływem narkotyków [WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1774258892mini-177425810955-926939-2-.jpg)







![Nowoczesne centrum wsparcia w Radlinie już otwarte [FOTO i WIDEO] Nowoczesne centrum wsparcia w Radlinie już otwarte [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1774263483poradnia-radlin-.jpg)






Komentarze (0)
Dodaj komentarz