Reklama

Najnowsze wiadomości

Aktualności15 marca 201310:12

Dzień kobiet w rytmie jeziora łabędziego i koko koko

Dzień kobiet w rytmie jeziora łabędziego i koko koko - Serwis informacyjny z Wodzisławia Śląskiego - naszwodzislaw.com
4
Reklama
Wodzisław Śląski:

Kto nie był, ma czego żałować. Prawie się popłakałam ze śmiechu  - tak podsumowała jedna z uczestniczek czwartkową imprezę integracyjną, jaką z okazji Dnia Kobiet w wodzisławskiej dzielnicy Jedłownik Osiedle zorganizowała tamtejsza rada dzielnicy, koło gospodyń wiejskich oraz stowarzyszenie „Razem na Szybiku”

W imprezie, która odbyła się w sali gimnastycznej Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 4, wzięło udział około setki pań. Jej organizatorzy połączyli przyjemne z pożytecznym. Był krótki wykład jak dbać o zdrowie, a także pokaz i trening zumba fitness, jaki dały instruktorki ze Szkoły Tańca Tańczymy z niezwykle żywiołową Joanną Dziedzic na czele. Wszystkie chętne panie mogły także wziąć udział w sesjach fotograficznych, które zorganizowała dla nich Joanna Pyrk z „Foto AS” z Radlina. Co najważniejsze – wszystko za darmo. Były też konkursy-zagadki ułożone przez szefową stowarzyszenia „Razem na Szybiku” Danutę Hajok, a także kabaret w wykonaniu przewodniczącej koła gospodyń wiejskich z Jedłownika Wsi – Heleny Mężyk i Piotra Korduły. Niekwestionowaną gwiazdą wieczoru był jednak wyjątkowy zespół złożony z panów: Antoniego Mężyka i Sławomira Łasiewickiego oraz Piotra Korduły. W stosownych do prezentowanych utworów strojach wykonali oni „Jezioro Łabędzie” Piotra Czajkowskiego oraz „Koko koko euro spoko” z repertuaru zespołu „Jarzębina”, wzbudzając gromki aplauz uczestniczek imprezy.
 
Wszystkie panie obdarowano również mniej lub bardziej zabawnymi upominkami, z których część, jak np. zając spadochroniarz, nawiązywało do zbliżających się świąt wielkanocnych. Na koniec impreza przerodziła się we wspólne śpiewanie takich szlagierów jak „Poszła Karolinka” czy „Szła dzieweczka do laseczka”.

Bądź na bieżąco z nowymi wiadomościami. Obserwuj portal naszwodzislaw.com w Google News.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Tagi:

Komentarze (4)

Dodaj komentarz

Autor: Gość (Aby podpisać komentarz swoim nickiem musisz się zalogować)
Portal naszraciborz.pl przeciwstawia się niestosownym, nasyconym nienawiścią komentarzom,
niezależnie od wyrażanych poglądów. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem – wyślij nam zgłoszenie.
Pozostało (1000) znaków do wykorzystania
Aby potwierdzić, że jesteś człowiekiem kliknij: kieliszek
Reklama
Reklama

Najczęściej czytane artykuły

Aktualności4 marca 202617:30

Eko-Okna mają nowego prezesa zarządu

Eko-Okna mają nowego prezesa zarządu - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Grzegorz Wawoczny
Reklama
Aktualności3 marca 202613:13

Zdarzenie drogowe w Rydułtowach. Kierowca zasłabł i uderzył w latarnię

Zdarzenie drogowe w Rydułtowach. Kierowca zasłabł i uderzył w latarnię - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
opr. red., źródło: KPP Wodzisław Śląski
Aktualności3 marca 202616:33

Czasowe zamknięcie odcinka drogi wojewódzkiej nr 932 w Marklowicach

Czasowe zamknięcie odcinka drogi wojewódzkiej nr 932 w Marklowicach - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
opr. red., źródło: Starostwo Powiatowe w Wodzisławiu Śląskim
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Aktualności4 marca 202612:02

Nowe wzory wniosków budowlanych obowiązują od 4 marca

Nowe wzory wniosków budowlanych obowiązują od 4 marca - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
opr. red., źródło: Starostwo Powiatowe w Wodzisławiu Śląskim
Aktualności4 marca 202612:22

Drugie spotkanie w ramach inicjatywy Stacja pogodowa do obserwacji zmian klimatycznych na terenie miasta Rydułtowy

Drugie spotkanie w ramach inicjatywy Stacja pogodowa do obserwacji zmian klimatycznych na terenie miasta Rydułtowy - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
opr. red., źródło: UM Rydułtowy, fot. pexels.com/Ulrick Trappschuh
Reklama
Aktualności4 marca 202616:19

Powiatowy Konkurs Wiedzy o Rynku Pracy – kolejna edycja przed nami

Powiatowy Konkurs Wiedzy o Rynku Pracy – kolejna edycja przed nami - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
opr. red., źródło: Starostwo Powiatowe w Wodzisławiu Śląskim
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
© 2026 Studio Margomedia Sp. z o.o.