Dzisiaj jest: niedziela, 29 listopada 2020 r.Imieniny: Błażeja, Margerity i Saturnina
Telegraf
Region:
Telegraf » 24 kwietnia 2020, godz. 15:19 » ZUS » komentarzy:  

Kolejny dyżur telefoniczny w ZUS w sprawie tarczy antykryzysowej

Kolejny dyżur telefoniczny w ZUS w sprawie tarczy antykryzysowej - Serwis informacyjny z Wodzisławia Śląskiego - naszwodzislaw.com
Region:

Oddział ZUS w Chorzowie uruchamia kolejny dyżur telefoniczny dla śląskich przedsiębiorców. 30 kwietnia (w czwartek) w godz. od 12.00 do 14.00 eksperci ZUS odpowiedzą na pytania dotyczących wsparcia jakie można uzyskać w ramach przepisów tarczy antykryzysowej.

Więcej »
Służba Więzienna z Jastrzębia-Zdroju odpowiedziała na apel raciborskiego krwiodawstwa - Serwis informacyjny z Wodzisławia Śląskiego - naszwodzislaw.com
Telegraf » 23 kwietnia 2020, godz. 06:46 » mjr Justyna Siedlecka, fot. sierż.Bartłomiej Sułkowski » komentarzy:  

Służba Więzienna z Jastrzębia-Zdroju odpowiedziała na apel raciborskiego krwiodawstwa

Region:

Funkcjonariusze Zakładu Karnego w Jastrzębiu – Zdroju pamiętają, że najcenniejszy dar, krew - jest stale potrzebna, a w okresie pandemii brakuje jej tym bardziej. Dlatego natychmiast odpowiedzieli na apel dyrektor Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Raciborzu i zgłosili się do terenowego punktu krwiodawstwa w Jastrzębiu – Zdroju.

Więcej »
Telegraf » 22 kwietnia 2020, godz. 11:21 » Materiał nadesłany » komentarzy:  

Fundacja DKMS wsparła kliniki transplantacji szpiku

Fundacja DKMS wsparła kliniki transplantacji szpiku - Serwis informacyjny z Wodzisławia Śląskiego - naszwodzislaw.com
Polska:

Gogle, przyłbice, okulary ochronne i jednorazowe rękawiczki, a także mydła oraz kremy do rąk o łącznej wartości 118 tysięcy złotych przekazała Fundacja DKMS do 16 klinik w całej Polsce, w których pomimo pandemii dokonuje się przeszczepień krwiotwórczych komórek macierzystych bądź szpiku. Środki ochrony osobistej, przekazane przez fundację w ramach Programu Rozwoju Polskiej Transplantologii i Wsparcia Pacjentów, wspomogą personel medyczny, opiekujący się Pacjentami onkohematologicznymi na oddziałach przeszczepowych.

Więcej »
Karuzela wspiera walkę służb z epidemią - Serwis informacyjny z Wodzisławia Śląskiego - naszwodzislaw.com
Telegraf » 21 kwietnia 2020, godz. 22:14 » Materiał nadesłany » komentarzy:  

Karuzela wspiera walkę służb z epidemią

Wodzisław Śląski:

Galeria Karuzela włącza się do akcji wrzesińskiego Stowarzyszenia Freelab produkującego środki ochrony dla służb medycznych na Śląsku i w Wielkopolsce. Zapotrzebowanie jest wysokie, Stowarzyszenie wyprodukowało ponad 1200 przyłbic, niedługo podobna partia do kolejnych jednostek.

Więcej »
Reklama
Nauka w czasach pandemii. Młodzi programiści tworzą aplikacje do śledzenia koronawirusa - Serwis informacyjny z Wodzisławia Śląskiego - naszwodzislaw.com
Telegraf » 21 kwietnia 2020, godz. 14:38 » Materiał nadesłany » komentarzy:  

Nauka w czasach pandemii. Młodzi programiści tworzą aplikacje do śledzenia koronawirusa

Polska:

Wystartowała Akademia 3.0. To wspólny projekt Fundacji Media 3.0 i SAP SE, skierowany do uczniów szkół średnich. Pod okiem ekspertów młodzi ludzie uczą się programowania, poszerzają swoją wiedzę z tematyki związanej z karierą w branży IT.

Więcej »
Telegraf » 21 kwietnia 2020, godz. 09:34 » Materiał nadesłany, fot. mateuszdamiecki.com » komentarzy:  

Hop Hop Challenge trwa nadal. Mateusz Damięcki skacze dla kolejnych dzieci z SMA

Hop Hop Challenge trwa nadal. Mateusz Damięcki skacze dla kolejnych dzieci z SMA - Serwis informacyjny z Wodzisławia Śląskiego - naszwodzislaw.com
Polska:

Nawet epidemia koronawirusa nie zatrzymała Mateusza Damięckiego i tysięcy darczyńców. Zbiórka ponad 9 milionów złotych na najdroższy lek świata ratujący życie Kacperka Boruty, chorego na rdzeniowy zanik mięśni, zakończyła się sukcesem.

Więcej »
Aplikacje PLK Bezpieczny przejazd. Edukacja i zabawa - Serwis informacyjny z Wodzisławia Śląskiego - naszwodzislaw.com
Telegraf » 20 kwietnia 2020, godz. 09:55 » PKP PLK » komentarzy:  

Aplikacje PLK Bezpieczny przejazd. Edukacja i zabawa

Region:

Internetowe seminarium dla blisko 9 tys. uczestników, aplikacje - gry dla dzieci i młodzieży, likwidacja fake newsów na temat zachowania na przejazdach - PKP Polskie Linie Kolejowe S.A. zachęcają, #zostańwdomu, zyskasz wiedzę o bezpieczeństwie. Działania prowadzone są w ramach kampanii społecznej Bezpieczny Przejazd.

Więcej »
Telegraf » 16 kwietnia 2020, godz. 16:22 » PKP PLK » komentarzy:  

Samochody PKP PLK pomagają służbie zdrowia

Polska:

87 samochodów udostępniają PKP Polskie Linie Kolejowe S.A. na potrzeby służby zdrowia. Auta służą personelowi walczącemu z koronawirusem w całym kraju, m.in. Krakowie, Białymstoku, Oświęcimiu, Łodzi. Wsparcie PKP Polskich Linii Kolejowych S.A. oraz Spółek z Grupy Kapitałowej PLK to również 4 mln zł na sprzęt medyczny.

Więcej »
Telegraf » 14 kwietnia 2020, godz. 13:29 » UG Mszana » komentarzy:  

Lista poradni specjalistycznych dla pacjentów z powiatu wodzisławskiego

Lista poradni specjalistycznych dla pacjentów z powiatu wodzisławskiego - Serwis informacyjny z Wodzisławia Śląskiego - naszwodzislaw.com
Powiat:

W związku z decyzją dyrekcji PPZOZ w Rydułtowach i Wodzisławiu Śl. z 3 kwietnia 2020 r., o czasowym zawieszaniu udzielania świadczeń zdrowotnych w Zespole Poradni Specjalistycznych w Rydułtowach i Wodzisławiu Śląskim, pacjenci wymagający pilnej porady lekarskiej proszeni są o zwrócenie się do poradni specjalistycznych znajdujących się w ościennych ośrodkach.

Więcej »
Wysiłek setek wspaniałych pracowników doceniony przez Koleje Śląskie - Serwis informacyjny z Wodzisławia Śląskiego - naszwodzislaw.com
Telegraf » 10 kwietnia 2020, godz. 21:08 » Koleje Śląskie » komentarzy:  

Wysiłek setek wspaniałych pracowników doceniony przez Koleje Śląskie

Region:

W tych trudnych czasach Koleje Śląskie robią wszystko, by zapewnić swoim pasażerom możliwość codziennego podróżowania przy zachowaniu maksimum bezpieczeństwa. Nie byłoby to jednak możliwe bez naszych pracowników. To oni są naszymi codziennymi bohaterami, każdego dnia pełniąc swoją służbę z odpowiedzialnością i zaangażowaniem.

Więcej »
Mimo zamknięcia WCK nie próżnuje - Serwis informacyjny z Wodzisławia Śląskiego - naszwodzislaw.com
Telegraf » 10 kwietnia 2020, godz. 10:27 » WCK » komentarzy:  

Mimo zamknięcia WCK nie próżnuje

Wodzisław Śląski:

WCK nie próżnuje i chce na ten trudny czas pokazać się Państwu z innej strony, rozpoczynając akcję #siećzkulturąwdomu. Na czym ona polega?

Więcej »
Aplikacja, która pokazuje, gdzie zrobić zakupy z dowozem - Serwis informacyjny z Wodzisławia Śląskiego - naszwodzislaw.com
Telegraf » 09 kwietnia 2020, godz. 11:27 » wodzislaw-slaski.pl » komentarzy:  

Aplikacja, która pokazuje, gdzie zrobić zakupy z dowozem

Region:

Zado.pl to nowa aplikacja, na której za darmo można sprawdzić sklepy, które oferują zakupy z dostawą do domu. Lokalne zakupy z dostawą do domu to doskonały pomysł zarówno dla klientów i przedsiębiorców, którzy mierzą się ze spadkiem obrotów w związku z wprowadzeniem stanu epidemii w Polsce.

Więcej »
Usługa Senior-fon wsparciem dla seniorów - Serwis informacyjny z Wodzisławia Śląskiego - naszwodzislaw.com
Telegraf » 07 kwietnia 2020, godz. 16:44 » Starostwo Powiatowe w Raciborzu » komentarzy:  

Usługa Senior-fon wsparciem dla seniorów

Region:

W dniu 30 marca 2020r. Samorząd Województwa Śląskiego uruchomił usługę w postacji specjalnej infolinii skierowanej do Seniorów Mieszkańców Województwa Śląskiego – Śląski Telefon dla Seniora SENIOR-fon. Operatorem telefonu jest Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej Województwa Śląskiego.

Więcej »
Reklama
Auchan wprowadza nową usługę - Serwis informacyjny z Wodzisławia Śląskiego - naszwodzislaw.com
Telegraf » 07 kwietnia 2020, godz. 15:05 » Materiał prasowy » komentarzy:  

Auchan wprowadza nową usługę

Region:

Auchan Retail Polska na pierwszym miejscu stawia bezpieczeństwo współpracowników i klientów oraz sprawne zakupy. W odpowiedzi na dynamicznie zmieniające się w okresie epidemii potrzeby klientów, sieć wprowadza nową formułę sprzedaży “Rezerwacja zestawów”, która zapewnia jeszcze bardziej bezpieczne i sprawne zakupy.

Więcej »
Policja nie może zmuszać do jazdy na oponach zimowych - Serwis informacyjny z Wodzisławia Śląskiego - naszwodzislaw.com
Telegraf » 07 kwietnia 2020, godz. 13:20 » Materiał nadesłany » komentarzy:  

Policja nie może zmuszać do jazdy na oponach zimowych

Region:

Polski Związek Przemysłu Oponiarskiego wraz z Polskim Związkiem Przemysłu Motoryzacyjnego i Związkiem Dealerów Samochodowych zwracają uwagę, że samochody osobowe i dostawcze powinny móc przejść sezonową wymianę opon nawet w dobie pandemii. Niestety, w mediach pisano już o przypadkach ukarania przez Policję mandatami kierowców, którzy udali się na wymianę opon w samochodach, którymi codziennie dojeżdżają do pracy, także w czasie epidemii.

Więcej »
Partnerzy portalu
  • Fotoobrazy, fototapety, plakaty, fotorolety, obraz ze zdjęcia - fotonaplotnie.pl
  • Galeria Bobasa
Reklama
Dziś w Wodzisławiu Śląskim
niedziela | 29 listopada 2020 | 23:29
0.0°C
całkowite zachmurzenie
wiatr dość silny 8.05 m/s
z kierunku północno-wschodniego
Ciśnienie:1021 hpa
Wilgotność:94%
Wschód słońca:07:20
Zachód słońca:15:48
poniedziałek
30.11.2020
1.2°C
-2.5°C
wtorek
01.12.2020
1.2°C
-2.5°C
środa
02.12.2020
0.3°C
-2.7°C
Partnerzy portalu
Noworodki
Pokaż wszystkie »
Antoni Krosny
21 lutego 2020, godz. 21:11
Antoni Krosny
Antoni Krosny urodził się 28.01.2020. O narodzinach synka informują rodzice Marta i Jakub Antoni waży 1660 gram i mierzy 42 cm.
zobacz więcej »
Kontakt i reklama | Regulamin | Polityka PRYWATNOŚCI oraz dot. plików cookies | Aktualności | Biznes | Ekologia | Felietony | Baza firm | Gotowanie | Historia | Książki | Kultura i Edukacja | Nasze Rydułtowy | Ogłoszenia | Ogłoszenia urzędowe | Patrol24 | PWSZ Racibórz | Sport | Strony Partnerskie | Styl życia | Telegraf | Turystyka | Wiara | Zdrowie
Projekt i wykonanie © Margomedia Sp. z o.o.

Klauzula informacyjna RODO - polityka prywatności

Ta witryna internetowa wykorzystuje technologię plików cookie (tzw. "ciasteczek") w celu: administrowania serwisem, poprawy jakości świadczonych usług, w tym dostosowania treści serwisu do preferencji użytkownika, utrzymania sesji użytkownika oraz dla celów statystycznych i targetowania behawioralnego reklamy (dostosowania treści reklamy do Twoich indywidualnych potrzeb). W tym przypadku, cookie przechowuje informację o unikalnym identyfikatorze sesji. "Ciasteczka" nie przechowują danych prywatnych dotyczących użytkownika, takich jak: imię, nazwisko, hasło, lokalizacja lub adres IP. Zamykając poniższe okienko, automatycznie wyrażasz zgodę na wysyłanie cookies do Twojej przeglądarki. Wtedy też, okienko z tą informacją nie będzie pojawiać się ponownie. Informujemy, że istnieje możliwość określenia przez użytkownika serwisu warunków przechowywania lub uzyskiwania dostępu do informacji zawartych w plikach cookies za pomocą ustawień przeglądarki lub konfiguracji usługi. Szczegółowe informacje na ten temat dostępne są u producenta przeglądarki, u dostawcy usługi dostępu do Internetu oraz w Polityce prywatności plików cookies.