X Festiwal Organizacji Pozarządowych

Wykłady, prezentacje, pokaz mody, występ laureatów Tańca z Gwiazdami czy uczestniczki programu Mam Talent to tylko niektóre punkty programu X Festiwalu Organizacji Pozarządowych. Impreza odbędzie się tradycyjnie w Miejskim Ośrodku Kultury w Radlinie 16 października.
Impreza będzie trwała od godziny 16.30 od 19.00. W tym roku program zapowiada się szczególnie atrakcyjnie. Przewidziano w nim:
* Wykłady i prezentacje dotyczące radlińskich organizacji pozarządowych.
* Seminarium „Kobiety w radlińskiej społeczności” – prelekcje, prezentacje, filmy, konkursy stanowiące podsumowanie projektu „Radlinianki. Wyrównywanie szans kobiet w społeczności lokalnej” współfinansowanego przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego.
* Występ zespołu PRZYTUP
* Pokaz mody w wykonaniu grupy FINEZJA
* Występ Sabiny Jeszka – uczestniczki programu „Mam talent”
* Występ laureatów TAŃCA Z GWIAZDAMI
* Występ gwiazdy wieczoru zespołu De Nuevo
* Wystawa fotografii uczestników projektu pn. „Spotkania z fotografią” realizowanego przez Stowarzyszenie Radlińskie Biuro Porad Obywatelskich oraz Gminne Centrum Informacji w Radlinie, prezentująca zdjęcia wykonane podczas wyjazdów plenerowych do Rud; Pszczyny; robotniczego osiedla Nikiszowiec w Katowicach; nocnego pleneru w Rybniku oraz wyjazdu do Wisły. Projekt „Spotkania z fotografią” jest współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego.
Organizatorami Festiwalu są:Urząd Miasta Radlin, Stowarzyszenie Kobiet Aktywnych, Miejski Ośrodek Kultury w Radlinie, Stowarzyszenie Radlińskie Biuro Porad Obywatelskich, Fundacja Rozwoju Ekonomii Społecznej
Festiwal jest współfinansowany ze środków Urzędu Miasta Radlin w ramach projektu „X Festiwal Organizacji Pozarządowych” oraz ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach projektów „Spotkania z fotografią” oraz „Radlinianki. Wyrównywanie szans kobiet w społeczności lokalnej”.
fot. http://www.ska.radlin.pl/ska/
opr. WiN

![Polski głos w sercu Nowego Jorku. Wielki sukces młodzieżowego chóru z Wodzisławia [FOTO] Polski głos w sercu Nowego Jorku. Wielki sukces młodzieżowego chóru z Wodzisławia [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1781105176720012856-1806160897438343-8085865197929785961-n-.jpg)









![Czepkowanie studentów pielęgniarstwa w Raciborzu. Symboliczny początek zawodowej drogi [FOTO i WIDEO] Czepkowanie studentów pielęgniarstwa w Raciborzu. Symboliczny początek zawodowej drogi [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1781197592dsc-0646-.jpg)





















Komentarze (0)
Dodaj komentarz