Aktualności6 września 201809:07
Rozstrzygnięto konkurs na najlepsze dożynkowe ozdoby

0
Reklama
Mszana:
Mieszkańcy Gogołowej z pomysłowością odpowiedzieli na apel organizatorów dożynek o przystrojenie posesji na przejazd korowodu.
W organizowanym co roku konkursie na najładniejszą dekorację posesji I miejsce zajęła tym razem Halina Budzińska, II - państwo Małgorzata i Adam Kubica, a III - Henryk i Joanna Liśnikowscy. W sumie w konkursie nagrodzono właścicieli 12 posesji. Upominki, ufundowane przez sponsorów, odebrali na scenie podczas wieczornej części uroczystości dożynkowych.
























![Wodzisław Śląski: projekt budżetu miasta na 2026 rok przedstawiony. Priorytety, inwestycje i finansowe wyzwania [WIDEO] Wodzisław Śląski: projekt budżetu miasta na 2026 rok przedstawiony. Priorytety, inwestycje i finansowe wyzwania [WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1760093170img-5491-.jpg)

























Komentarze (0)
Dodaj komentarz