Reklama

Najnowsze wiadomości

Aktualności12 października 201810:55

Przychodnia w Gołkowicach do modernizacji

Przychodnia w Gołkowicach do modernizacji - Serwis informacyjny z Wodzisławia Śląskiego - naszwodzislaw.com
0
Reklama
Godów:

W minioną środę w Starostwie Powiatowym w Wodzisławiu Śl. podpisano umowę w sprawie termomodernizacji budynku przychodni mieszczącej się na terenie gminy Godów w Gołkowicach przy ul. Strażackiej.

Umowę ze strony powiatu podpisali: starosta Ireneusz Serwotka i członek zarządu powiatu Leszek Bizoń. Podczas spotkania w sali prezydenckiej wodzisławskiego starostwa obecny był też wójt gminy Godów Mariusz Adamczyk.

Zadanie obejmuje kompleksową termomodernizację ośrodka zdrowia w Gołkowicach przy ul. Strażackiej. Zakres robót budowlanych to m. in. roboty rozbiórkowe i demontażowe, ocieplenie ścian i dachu, wymiana drzwi i okien oraz wymiana instalacji odgromowej.

Z kolei część instalacyjna inwestycji to przede wszystkim montaż kotła gazowego kondensacyjnego, montaż wyposażenia kotłowni i instalacji gazowej. Wykonawcą zadania zostało wyłonione w przetargu Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe „WIMAR” Spółka jawna Wiesław i Mariusz Słanina z Radlina.

Wartość inwestycji wyniesie nieco ponad 700 tys. zł. Realizacja inwestycji, zgodnie z umową, ma zostać zakończona do 31 sierpnia 2019 r. Zadanie będzie współfinansowane z środków WFOŚiGW w Katowicach w wysokości: pożyczka w kwocie ok. 211 tys. zł oraz dotacja w wysokości 69 tys. zł.

Autor: Starostwo Powiatowe w Wodzisławiu Śląskim, redakcja@naszwodzislaw.com

Bądź na bieżąco z nowymi wiadomościami. Obserwuj portal naszwodzislaw.com w Google News.

Reklama
Reklama

Komentarze (0)

Dodaj komentarz

Autor: Gość (Aby podpisać komentarz swoim nickiem musisz się zalogować)
Portal naszraciborz.pl przeciwstawia się niestosownym, nasyconym nienawiścią komentarzom,
niezależnie od wyrażanych poglądów. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem – wyślij nam zgłoszenie.
Pozostało (1000) znaków do wykorzystania
Aby potwierdzić, że jesteś człowiekiem kliknij: jabłko
Reklama
Reklama
Reklama
Sport20 czerwca 202622:36

Podwójne srebro Julii Szczypki w Pucharze Europy w grapplingu

Podwójne srebro Julii Szczypki w Pucharze Europy w grapplingu - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
opr. red., źródło: Akademia Sportowa Top Team
Sport21 czerwca 202622:45

Sportowe podsumowanie weekendu

Sportowe podsumowanie weekendu - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
(greh)
Reklama
Reklama
© 2026 Studio Margomedia Sp. z o.o.