Aktualności28 listopada 201810:51
Nowy wóz bojowy OSP Głożyny już w Radlinie

0
Reklama
Radlin:
Wczoraj, 27 listopada po godzinie 17.00 do Radlina zawitał nowy wóz bojowy dla lokalnej jednostki OSP Głożyny. Miasto zakupiło dla strażaków - ochotników nowy wóz na drodze przetargu już we wrześniu. Samochód wyprodukowano na bazie technologii Volvo, z napędem 4x4. Wyposażony jest m.in. w zestaw ratownictwa medycznego, system ABS czy niezależny układ ogrzewania. Nowe strażackie volvo zastąpi wysłużonego Magirusa Deutza z lat 70.
fot. OSP Biertułtowy





![Tu należy spodziewać się przerw w dostawie prądu [HARMONOGRAM WYŁĄCZEŃ] Tu należy spodziewać się przerw w dostawie prądu [HARMONOGRAM WYŁĄCZEŃ] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_17027417431687677919monter_tauron_dystrybucja_instalujacy_inteligentny_licznik--.jpg)








Komentarze (0)
Dodaj komentarz