Reklama

Najnowsze wiadomości

Aktualności3 grudnia 201810:50

Dziś otworzą lodowisko miejskie w Wodzisławiu Śląskim

Dziś otworzą lodowisko miejskie w Wodzisławiu Śląskim - Serwis informacyjny z Wodzisławia Śląskiego - naszwodzislaw.com
0
Reklama
Wodzisław Śląski:

MOSiR "Centrum" poinformował, że otwarcie lodowiska miejskiego przy ul. Tysiąclecia 25 odbędzie się już dziś, tj. 3 grudnia o godz. 15.00. W dniu otwarcia WSTĘP WOLNY! W jakich godzinach obiekt będzie czynny na co dzień? Kto może dostać zniżkę na korzystanie z lodowiska?

Lodowisko czynne będzie codziennie w następujących godzinach:

- od poniedziałku do piątku: od 8:00 do 21:00,
- w weekendy i święta: od 10:00 do 21:00.

Na terenie lodowiska działa wypożyczalnia łyżew, która pełni również funkcję Punktu Informacyjnego. Cennik wypożyczalni znajdziecie tutaj.

Przypominamy, że z lodowiska można skorzystać w ramach programu „Rodzina 3+”, którym objęte są rodziny wielodzietne, zamieszkałe na terenie Wodzisławia Śląskiego (troje dzieci i więcej), posiadające odpowiednie karty wydane przez Urząd Miasta Wodzisławia Śląskiego. Szczegóły w regulaminie.

Regulamin lodowiska - TUTAJ.
Regulamin wypożyczalni - TUTAJ.

Autor: wodzislaw-slaski.pl, redakcja@naszwodzislaw.com

Bądź na bieżąco z nowymi wiadomościami. Obserwuj portal naszwodzislaw.com w Google News.

Reklama
Reklama

Komentarze (0)

Dodaj komentarz

Autor: Gość (Aby podpisać komentarz swoim nickiem musisz się zalogować)
Portal naszraciborz.pl przeciwstawia się niestosownym, nasyconym nienawiścią komentarzom,
niezależnie od wyrażanych poglądów. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem – wyślij nam zgłoszenie.
Pozostało (1000) znaków do wykorzystania
Aby potwierdzić, że jesteś człowiekiem kliknij: czajnik
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
© 2026 Studio Margomedia Sp. z o.o.