Aktualności28 grudnia 201810:18
Używasz w domu urządzenie podtrzymujące funkcje życiowe? Zgłoś się do wodzisławskiego magistratu

0
Reklama
Wodzisław Śląski:
By zapewnić osobom użytkującym w warunkach domowych urządzenia medyczne utrzymujące oraz podtrzymujące funkcje życiowe, Urząd Miasta wprowadził na terenie miasta odpowiednie procedury.
Wszystkie osoby użytkujące w warunkach domowych urządzenia medyczne utrzymujące oraz podtrzymujące funkcje życiowe proszone są o zgłoszenie się do Biura Zarządzania Kryzysowego Urzędu Miasta. Zgłoszenie pozwoli pracownikom urzędu zabezpieczyć danego mieszkańca w przypadkach awaryjnych. Chcąc dokonać zgłoszenia, należy skontaktować się z Biurem Zarządzania Kryzysowego (ul. Rzeczna 24): tel. 32 459 04 35 lub 32 455 13 45 w godzinach pracy urzędu.





![Nieustąpienie pierwszeństwa przyczyną zdarzenia w Gorzycach [KOMUNIKAT POLICJI] Nieustąpienie pierwszeństwa przyczyną zdarzenia w Gorzycach [KOMUNIKAT POLICJI] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_178211830163-942106-.jpg)























Komentarze (0)
Dodaj komentarz