Reklama

Najnowsze wiadomości

Aktualności2 stycznia 201923:57

Druh z Biertułtów miał obcować z nieletnią strażaczką

Druh z Biertułtów miał obcować z nieletnią strażaczką  - Serwis informacyjny z Wodzisławia Śląskiego - naszwodzislaw.com
0
Reklama
Radlin:

Informacje w tej sprawie sprawdza wodzisławska Prokuratura Rejonowa. Dalsze czynności procesowe zależą od treści, jakie zostaną pozyskane podczas przesłuchania 14-latki z młodzieżowej drużyny pożarniczej. Musi się to odbyć w obecności psychologa.

Czynu zabronionego, za który grozi kara do 12 lat więzienia, miał się dopuścić 35-latek z biertułtowskiej OSP. Czynności prowadzone są obecnie w sprawie, po zawiadomieniu, jakie przed świętami wpłynęło do policji. Mężczyźnie nie przedstawiono zarzutów. Przebywa na wolności, ale nie uczestniczy obecnie w życiu jednostki. To dopiero początek postępowania, które ma na celu ustalenie czy, a jeśli tak, to kiedy i w jakich okolicznościach miało dojść do przestępstwa. Z tego względu śledczy nie komentują obecnie sprawy. Kluczowe dla dalszych decyzji procesowych będzie przesłuchanie 14-latki w obecności psychologa, w tym wynik oceny wiarygodności uzyskanych treści zeznań. Jak donosi radio90, w tle może być konflikt personalny w OSP. 

red.

Autor: red., redakcja@naszwodzislaw.com

Bądź na bieżąco z nowymi wiadomościami. Obserwuj portal naszwodzislaw.com w Google News.

Reklama
Reklama

Komentarze (0)

Komentarze pod tym artykułem zostały zablokowane.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Aktualności22 czerwca 202616:30

Alarm o przyszłość szpitala w Wodzisławiu. Radni apelują do wszystkich gmin o wsparcie

Alarm o przyszłość szpitala w Wodzisławiu. Radni apelują do wszystkich gmin o wsparcie - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
opr. red., źródło: UM Wodzisław Śląski, fot. Latający Obiektyw
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
© 2026 Studio Margomedia Sp. z o.o.