Aktualności8 stycznia 201910:28
Spektakl noworoczny w wykonaniu Teatru Tańca Memento za nami

0
Reklama
Wodzisław Śląski:
W niedzielę, 6 stycznia w kościele pw. Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny tancerze Teatru Tańca Memento z Wodzisławskiego Centrum Kultury zaprezentowali spektakl noworoczny pn. "Najmniejszy".
Podczas tego wyjątkowego wieczoru publiczność zobaczyła przedstawienie taneczno-ruchowe w wykonaniu Teatru Tańca Memento, które w subtelny, pełen emocji sposób przypomniało o fundamentalnych wartościach świąt Bożego Narodzenia. Była to symboliczna opowieść o tym, jak przyjście Jezusa na świat wpłynęło na historię człowieka. Specjalnie dobrana choreografia, piękne kostiumy i światło oraz świąteczna atmosfera złożyły się na wyjątkowość wydarzenia.





![Nieustąpienie pierwszeństwa przyczyną zdarzenia w Gorzycach [KOMUNIKAT POLICJI] Nieustąpienie pierwszeństwa przyczyną zdarzenia w Gorzycach [KOMUNIKAT POLICJI] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_178211830163-942106-.jpg)























Komentarze (0)
Dodaj komentarz