Śląska skarbówka ostrzega przed groźnymi mailami

UWAGA na fałszywe wiadomości e-mail nt. „Krajowej Kontroli Skarbowej" - ostrzega Izba Administracji Skarbowej w Katowicach. Zobaczcie jak wygląda fałszywy e-mail.
- Ostrzegamy przed fałszywymi e-mailami, w których autor wiadomości podszywa się pod pracownika Krajowej Administracji Skarbowej i prosi o wypełnienie załączonego formularza. Korespondencja ta nie jest wysyłana z serwerów Krajowej Administracji Skarbowej. Otwieranie załączonego pliku lub wysyłanie odpowiedzi do nadawcy jest niebezpieczne, ponieważ może spowodować zainfekowanie komputera szkodliwym oprogramowaniem lub przekazanie Państwa danych nieuprawnionym osobom. Przestrzegamy i apelujemy o ostrożność! Poniżej przykład treści fałszywego e-maila (pisownia oryginalna) - czytamy w komunikacie KAS Katowice.
#kas





![Styczeń w Wodzisławiu Śląskim [KALENDARIUM] Styczeń w Wodzisławiu Śląskim [KALENDARIUM] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1766486513rynek-i-park-5-.jpg)
![Przebudowa dawnej kotłowni ZST. Nowoczesna pracownia dla przyszłych specjalistów [AKTUALNE FOTO] Przebudowa dawnej kotłowni ZST. Nowoczesna pracownia dla przyszłych specjalistów [AKTUALNE FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1766498932remont-zst-wodzislaw-.jpg)




![Gdy rodzi się dobro. Jasełka w Zespole Szkół Technicznych w Wodzisławiu Śląskim [FOTO] Gdy rodzi się dobro. Jasełka w Zespole Szkół Technicznych w Wodzisławiu Śląskim [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1766583774601829742-1309499164551871-28202792330273993-n-.jpg)



Komentarze (0)
Dodaj komentarz